Sapphire Summer Games 1. Hafta
KennyOii
Üye
anlamadigim fifa icin multitool yada patchler yuklenecek mi?
adekste herhayli eu2k8 vardır gibi geliyor.
Ulari
Üye
Ulari dedi:

Organizasyona izleyici olarak gelmek için ne yapmamız lazım (kayıt gerekiyor mu)?

?
akara
Üye
İzleyici olmak için kayıt yaptırmanıza gerek yok ama bence katılımcı olarak gelin :)
LuNaT1C
Üye
KennyOii dedi:

anlamadigim fifa icin multitool yada patchler yuklenecek mi?

?
Ulari
Üye
Zaten il dışında olduğumdan en erken 12 Temmuza gidebiliyorum. Katılımcı olmak isterim ama oyunlara bakıyorum aralarında bildiğim NFS var ama ProStreet hiç oynamadım, Warcraft 3 biliyorum ama orada skirmish yapılıyorsa şansım yok :) , kalan oyunlardan da bazılarını oynamışlığım var ama oraya gidenlerin yanında nasıl olur bilmiyorum :)
MedivH
Üye
Sorum bıras sacma ama yas sınırı warmı :-\ :-\.Yanı bn gelmeyı cok ıstıyorum ama 18 yas sını varsa 1 yastan kaybedıyorum....
a_smurfa_smurf
Üye
Yaş sınırı yok MedivH.
akara
Üye
Hiç çekinme Ulari. Bu bir profesyonel oyuncu etkinliği değil zaten. Tamamen eğlenmek için gerçekleştirilen bir etkinlik. Oyunu hiç oynamamış olsan bile önemli değil. Orada öğrenirsin :)
neRon
Üye
Damla abla chatlak kafede en erken ne zaman var turnuva? 30 ağustos yazmışssın ama inanmak istemedim. Hemen katılmak istiyorum.  :)
a_smurfa_smurf
Üye
neRon dedi:

Damla abla chatlak kafede en erken ne zaman var turnuva? 30 ağustos yazmışssın ama inanmak istemedim. Hemen katılmak istiyorum.  :)

Ankara'da sadece 30 ağustos'ta var malesef şimdilik :\
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller