Sapphire Summer Games 1. Hafta
YuRY
Üye
a-smurf dedi:

Ankara'da sadece 30 ağustos'ta var malesef şimdilik :\

AnkArA'da tek sefer olması kötü olmuş ya  :(
akara
Üye
Ankara ve İzmir'de büyük ihtimalle 2 gün yapacağız. Bir haftaya kesinleşecek.
headspinz.NA
Üye
Sapphire SG Oyungezer Buluşması : 28 Haziran 2008

Organizasyonda yapılan Call Of Duty 4 Free For All etkinliği gerçekten çok güzel geçmiş. Bizler Ankarada olsakta, İstanbulda bulunan ve organizasyona katılan klan oyuncularımızdan Mehmet "Rauko" Okatan birinciliği göğüsleyerek 1 adet Sapphire HD 3650 ekran kartı aldı. Ayrıca yine klan oyuncularımızdan Aladdin "Wai" Altıntaş'da ilk 5'e girerek organizasyondaki başarımızı destekledi.

Bu organizasyonu hazırlayan ve Türk oyuncularına destek olan Oyungezer Dergisine ve Sapphire'e çok teşekkür ederiz. Devam edecek etkinliklerin bir çoğunda, Call Of Duty 4 takımımızla yer alacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılar,

Buğcan "headspinz" Çankaya
Not Available Takım Sorumlusu
www.naclan.com
Misafir
ankara ve izmir'deki etkinliğe dergi kadrosundan kimler gelecek? merak ettim :) ayrıca sitede izmir'deki kafenin haritası konmamış. niçün?
akara
Üye
İzmir'deki cafenin yerinden tam emin olamadık Google Maps'de. Cafe sahibinden koordinat bekliyoruz. Onu da ekliycez :)
Comanchero.
Üye
pof malesef etkinlikten yeni haberim oldu oynasana forumlarına yazılmasıyla, yarın turistleri gezdireceğiz pendikte malesef katılamayacağım ama bir dahaki hafta kesin ordayım.organizasyonda emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık.
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
alevlenmeden değil de senin cahilliğine biraz bilgi getirmek istedim de sen ban cahil diyorsun. Tm yi de oynadım gayetde deneyimini de geçirdim.Neresinden okuyup neresinden anlıyorsun bilmiyorum da anlamak istemiyorsan da seninle muhatap olacak değilim.
Misafir
Bu hafta süper ödüllerle bezeli CoD günü var, kesinlikle kaçırmayın diyorum. =) Çok eğleneceğiz çünkü. =)
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller