Gamecube
Laçin
Üye
İyi günler arkadaşlar. Yakın bir tarihte, mgs 3 oynamak için bir ps2 edinmeye karar verdim. Ancak nasıl alırım vs. gibi internette uğraşırken, karşıma Gamecube ve MGS: Twin snake çıktı.

En ucuza, orjinal, sıfır ve mgs twin snake ile birlikte nereden alabilirim? Bir fikri olan lütfen yarım etsin.

Help Pliszzz ;D
Pixelponny
Üye
GG'da 150 Liraya Gamecube satanlar var. Twin Snakes te 60 Liraydı sanırım. Kredi kartına ihtiyacın yok, satıcıya EFT ile ödeme yapacağını söylersen halledebilirsin. GG hakkında sorularını bana sorabilirsin. Ya da ben ayarlayıp senin adrese yollattırırım, bakarız birşeyler.
Laçin
Üye
Tamam, ama ilk olarak istanbulda arayayım bir. Belki kadıköy veyahut doğubank'ta bulabilirim. Ama twin snake'i bulabileceğimi sanmıyorum. Eğer konsolu alabilirsem gg'dan alabilirim.

Bu arada yeri değil belki ama; sence sırf twin snake için almaya değer mi aleti?
Pixelponny
Üye
Bana sorarsan evet. Twin Snakes'in olduğu başka bir sistem yok. Resident Evil, Medal of Honor, Call of Duty oyunları da cabası.

edit: http://urun.gittigidiyor.com/Sifir-Nintendo-Gamecube-Oyun-12-Taksit-129-YTL_W0QQidZZ10410539
Laçin
Üye
Ahah, süper, hemen gerekli parayı ayarlamaya uğraşıyorum ;D

Uğraştığın için çok ama çok teşekkür ederim, pixel'ciğim. ^^
Assassin
Üye
Ben de mi gamecube alsam :D ciddi diyorum. Laçin aldığın zaman banada haber ver lütfen Twin Snakes'i oynamam lazım :D
unclefucka
Üye
aa hayret birisi bu canım emektar konsolu hatırlamış.. valla laçin bence al gg'deki o ürünü.. çok kelepir.. twin snakes'de orj.'den sadece grafik değil oynanış olarak bile daha iyiymiş diye duydum.. pişman olmazsın yani ;) hatta durun canım çekti bir pop açayım gc'mde :D
Laçin
Üye
Alayım ya cidden. ^^
RyuK
Üye
-
Laçin
Üye
8 tane varmış ellerinde, alabilirsin ;D
Vaizard
Üye
GameCube süper bir konsol, çok iyi oyunları var. Hele ki bir Resident Evil Remake oyunu var ki hayatımda sadece bir RE oyununda bu kadar tırstığımı, bu kadar kasvetli bir havayı gördüm. Yok hayır oynanmamalı bu oyun.

MGS Twin Snake oyununu ise 2. el de bulabilirisin sitelerde.

Edit: Zer0 yanında oyunla birlikte GC'nisi satıyordu, ona da bir sor istersen.
discussioncontroller