Gamecube
Laçin
Üye
Sordum ama hiç ses etmedi. Sanırım 145+120 ytl bayılmak zorunda kalacağım :(
Assassin
Üye
Elime hiç beklemediğim bir anda para geçti. Eğer alırsam haftaya alabilirim konsolu :) ama almalımıyım emin değilim. Sizce ne yapmalıyım? Oyun olarak sadece MGS için alacağım :D başka hangi oyunlar güzel vs vs. Bir de gittigidiyordakilerden birini alacağım bende ama pal mı ntsc mi yazmıyor ???
RyuK
Üye
-
Assassin
Üye
RE 4 ve PoP serisinin tamamını oynadım ayrıca ps2im de var. Ben konsola özel oyun olarak sordum aslında :)
Laçin
Üye
Resident evil 1 remake var, daha ne olsun ;D Zelda: twilight princess(sanırım böyle) var, bi kaç tane daha güzel oyun var ama hatırlamıyorum.

Gamespot sana yardımcı olabilir belki...
HazeHaze
Üye
GC'de çok sağlam oyunlar var tabii, önemli olan bu oyunların size ne kadar hitap ettiği/edeceği. Ben de fazla bilmiyorum ama Kirby oyunları iyi olsa gerek, bir de Super Smash Bros. Melee gibi birşey olacak, o da Nintendocuları pek bir heyecanlandırır. :P Sonra Metroid oyunları var.
Assassin
Üye
MGS yeter bana :D PC de çalışmıyor zaten :( en iyisi alayım kendime bir gamecube. Hem mgs oynarım :). Zelda,RE 1 remake ve metroid oyunlarınıda oynarım. Haftaya alabilirim konsolu ama babamı ikna etmem gerek :D

Para tamam hatta 10 kağıt fazla  :D şimdi almayı düşünüyorum ciddi ciddi ama MGS:Twin Snakes'i bulamadım hiç bir yerde  :( Play Asia da mı ne gördüm 110 dolar civarıydı. (Başka bir sitede olabilir emin değilim.) Ucuza nereden bulabilirim ve mümkünse Türkiyeden  ??? İlk önce Pokemon oynarım içinden çıkanı  :D ama sonra mgs şart  :)
Assassin
Üye
Laçin yüzüne bile bakmamışsın bu konuya ne zamandır :D. Ne oldu ne yaptın ?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
darkprensdarkprens
Üye
Hic degeri gorulmemis bir konsol zaten gamecube. Bi ara Wii alip wii ve gamecube oyunlarini oynamak lazim :D, ve ya wii u'yu bekleyip wii ve gamecube oyunlarini calistiricaksa onu almak lazim :D
discussioncontroller