Grup Vitamin
Misafir
"Ays Ays Cezmi,
Daha çok beklicez mi?"  :p:

Bir arkadaşım dinlettiğinde "Noluyoz len!?" dememe sebep olan, enteresan bir grup..  :skull:
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Grup Vitamin'in Pentagram'la yaptığı bir de düet vardır , endişe-i muhabbet. Beklediğim kadar iyi değildi ama ilginçti epey.
Grup Vitamin çocukluk dönemimizdeki tekerleme gibi şarkılar kotasını doldurmuş yegane gruptur.
Şaşkın Demokrat 'ın sonundaki şiiri de dinlemenizi tavsiye ederim.Hatta buldum copy paste mucizesi sayesinde buraya yapıştırıyorum :
Dandini dandini dastana
Danalar girmiş bostana
Kov bostanci, kov zalim danayi
Yemesin oldurmesin lahanayi

Ozgurluk kokan cicek tarlalarinda
Gul fidanlarinin dibinde
Yaninda digerleriyle, kendi gibileriyle
Ozgurluk cigliklari atarak acabilsin;
Acabilsin gunumuzun lahanalari

Zalim danalarin o kokuşmuş ayaklari altinda
Ezilmesinler, ezilmeyecekler!
Akli lahanalarda yaşayacaksa bu yurek
Diyarbakir karpuzu gibi cat diye catlasin daha iyi,
Hastayim ulan!...
Misafir
komik ve neşeli müzikleri vardır arasıra dinlerim.ama gökhanın ölümü onların sonu oldu ne yazık ki:(
Elven_Archer
Üye
Şimdi n'olcek?! Yüzün oldu Mosmor! Mosmor! Mosmor! Mosmor!
ueiuei
Üye
bide yedigün reklamlrının bir müziği vardı hala aklımdadır bildiğim kısmını yazdığımda google'a zaten hemen buldum : )

mustafa mıstık nerelerdeydin
okul sınavlar stresteydin
bak işte bitti rahatla azıcık
arardı gözler gelemeseydin

aman ha dikkat tongaya düşme
sağa sola çarpma artık koşarken
başa neler gelir bilinemiyor ki
mezuniyet....... geçerken*

sen yine koş talihin açık olsun
ah seni tutabilene aşk olsun

takmayacaksın tak açacaksın
tak oooooooooooo
Arutha Arannox
Üye
'
Arutha Arannox
Üye
' Tut ki acıktım, kedimi yedim ' :D
anger rabbit
Üye
Ooo işte benim konum. 5 yaşındayken hayranıydım bunların. Sonra unuttum gibi bişey oldu. Geçen sene bir arkadaşım sayesinde rastladım albümlerine. Tekrar dinleyince anladım ki ben küçükken de rapçiymişim :)

Bu arada beastie boys tarzına çok yakındır grup vitamin. Bir de türkiyedeki ilk rap grubudurlar.

Bir de uf-er'e "ebabil bir kuşsa, saka daha kuştur" diye ayar vermişlerdir ki uçurur insanı.
karakilic
Üye
şarkilari kadar klipleri de harikadir, youtube'de en güzellerini bulabilirsiniz.
"çiğ küfteden yemezsin,saçimi beğenmezsin
ellere vurda bize yuh mi?"
Dark_Lord
Üye
Bu grubu 2 şekilde değerlendirmişimdir ben her zaman. saatçiden önce ve sonra diye.. bu saatçi dinilen canlı türü müzik adına hibir katkı sağlamadığı gibi birçok antipati toplamasına sebep olmuştur Grup Vitaminin.
Ve sonra hak yerini bulmuş ve bu saatçi gruptan tabir yerindeyse şutlanmıştır. Gökhan Semiz di yanlış hatırlmamıyorsam eğer trafik kazası geçirip ölmeseydi bu Grup mizah ile Müziği harmanlayarak çok iyi işler yapacaklardı ama kısmet değilmiş demek ki..
discussioncontroller