Warhammer 40.000 Genel
oyunsever94
Üye
süper yazıyorsun corax çok güzelde biraz hızlı yazsan meraktan ölüyoruz burda ve evet acayip kolay harcamışsın
Harry Mason
Üye
güzel güzel. sm çabuk harcanmış cidden de, güzel yani. devamını görelim.
_FreeSTyLe_
Üye
Çok iyi yazmışsın Corax, bir çırpıda okudum heyecanla. Devamını dört gözle bekliyorum :)
oyunsever94
Üye
vede 4 dreadnought bildigim roket launcherli adamlar varsa ahayatta kalmaz
Kaelin
Üye
Oyunsever eğer herşey bu kadar basit olsaydı iki ordu karşı karşıya gelir, güçlerini sayılsal olarak karşılaştırır, kaybedecek olan geri çekilirdi.
oyunsever94
Üye
kaydırma konuyu kaelin ne demek istediğimi anladın şim dielim o chaos bir yerden 6 tane rocket launcher veya benzerinden buldu 6 rocketli indirir dreadleri
CoraxCorax
Üye
Oyunsever o 6 roketin hepsini bir d.nought'a atsan bile d.nought ağır hasar almaz.(masaüstünden konuşuyorum). Dreadnought öyle aşmış bir araçtır ki koca iblis prensleri bir vuruşta indirebilir.
oyunsever94
Üye
masaüstü için tabi ben oyun için konuşuyorum masaüstü için hakısın indiremez çünkü o agır vechile olmasının yanı sıra galiba senin dreadlerde hikayedekiler galiba üst seviye öle yazmışsın ama söleyeyim normal bir dread 7-8 rocketliyle ölür ve daemon princeyide abartmayalım(evet daemondan nefret ediorum)
DarKDragonnN
Üye
Yalnız 6 roket oyundada indiremez Dreadnought'u. Bi 10 tane lazım en az.
Kaelin
Üye
Bence noktalama işareti kullanmaya başlamalısın oyunsever. Sandalyeüstünden konuşuyorum. Warhammer bir bilgisayar oyunu değil, bir masaüstü oyunudur. Karşılaştırma yapılacaksa oyuna göre değil, masaüstüne göre konuşulmalıdır.
discussioncontroller