Warhammer 40.000 Genel
145678
Lacunar
Üye
Cyborn dedi:

Turnuvaya katılamazsın ama Chaos Space Marine olarak :/ Yani turnuvasına göre değişir ama :D

Yok oyun oynamak için değil de daha çok koleksiyon amaçlı almayı düşünüyorum. Ha tabi izin verilirse de turnuvalarda da oynayabilirim :)
Cyborn
Üye
Koleksiyon içinse olur tabii, izin verilirse turnuvada olur :D
Toorex
Üye
Lacunar dedi:

Yok oyun oynamak için değil de daha çok koleksiyon amaçlı almayı düşünüyorum. Ha tabi izin verilirse de turnuvalarda da oynayabilirim :)

Riskli bence, benzemeyebilir, belki bir ara heves yapıp turnuvaya katılmak isteyebilirsin, sonuç olarak alınmayabilirsin, benzemediği içinde moralin bozulabilir ve çöpe atmak bile isteyebilirsin.Sonra da parana yazık olur.Az da değil yani.Tek figür dünya para :D
Lacunar
Üye
Toorex dedi:

Riskli bence, benzemeyebilir, belki bir ara heves yapıp turnuvaya katılmak isteyebilirsin, sonuç olarak alınmayabilirsin, benzemediği içinde moralin bozulabilir ve çöpe atmak bile isteyebilirsin.Sonra da parana yazık olur.Az da değil yani.Tek figür dünya para :D

Niye moralim bozulup çöpe atayım canım! Gayet de severek yapacağım bir şey bu. Almazlarsa da umurumda bile olmaz. Canları sağ olsun :)
Cyborn
Üye
Alınır ya o pek problem değil :D
Toorex
Üye
Lacunar dedi:

Niye moralim bozulup çöpe atayım canım! Gayet de severek yapacağım bir şey bu. Almazlarsa da umurumda bile olmaz. Canları sağ olsun :)

Atlama hemen ;D Birşey demedik :) Fakat yine de şimdi ki düşündüklerin ile o zaman ki düşüncelerin aynı olmayabilir.Sonra da çok pişman olup kafanı duvarlara vurursun :D Dost tavsiyesi :) Tabi senin zevkin ama yazık olur o kadar figüre :D
Lacunar
Üye
Toorex dedi:

Atlama hemen ;D Birşey demedik :) Fakat yine de şimdi ki düşündüklerin ile o zaman ki düşüncelerin aynı olmayabilir.Sonra da çok pişman olup kafanı duvarlara vurursun :D Dost tavsiyesi :) Tabi senin zevkin ama yazık olur o kadar figüre :D

Hayır da abi zaten kendi zevkimle yaptığım bir şeyden neden pişman olayım ki. Olmadı loyal olarak emperor'un saflarında savaştırırım :) Ama ben kendi zevkim olarak chapter'ı chaos tarafında gösteririm.
Toorex
Üye
Yarısı Chaos yarısı İmperium, iler de yarısı necrons yarısı eldar da yaparsın sen :D
SilentHunterSilentHunter
Üye
eski konuda ne muhabbet dönerdi yaw
gece geç saatlere kadar oturup muhabbet ederdik o zaman corax başkan askerde de değildi
bu arada bugün lexicanum'a baktım ve bakın ne gördüm

http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Illuminati#.UphU18RdVso

adamlar her yerde
145678
discussioncontroller