Need for Speed: Most Wanted Black Edition
Lara_Croft
Üye
Arkadaşlar Need For Speed Most Wanted'dan sonra Black Edition diye birşey çıktı.
Peki nedir bu Black Edition, nasıl indirilir ve farkı nedir normal oyundan.
Eğer biliyorsanız nereden indirebileceğimide söyleyin lütfen... :)
Misafir
Bi nevi Special edition olması lazım. Bildiğim kadarıyla ayrı satılıyodu. Bir kaç vinyl ve bir iki araç dışındada farkı yoktu diye hatırlıyorum.
yusuftolga
Üye
ben most wanted i zaten ilk black edition lu almıştım ps2 de bitirdim sonra black edition suz aldım 4 araba 5-6 vinly eksikti.
Mert
Üye
Fena halde yanılmıyorsam Black Edition olayı oyunun 1.3 versiyonu oluyor. Evet birkaç araba falan eksik. Sanırım indirilmiyor, direk satın alınıyor. Benim ilk aldığım 1.0'dı. Arkadaşıma verdim, sonra kayboldu sandım, başka bir arkadaşımdan aldım o Black Edition (1.3)'dı.
TheGentleman
Üye
Bildiğiniz gibi bazı oyunların içinde extra materyaller bulunan özel basımları olur. Bu da böyle bir şey. Adını Black Edition koymuşlardı. İçeriği bir bonus dvd ve 1-2 araba vs.
WewWewWewWew
Üye
Bonus DVD si de vardı yane ?
EmirhaN
Üye
En önemli özelliği Razor'ın çaldığı BMW M3, birkaç muhteşem Corvette olması falan. O arabalara değer ama Black Edition almak. 5-6 değil, 10 küsür fazladan araba vardı diye hatırlıyorum ben. Bir de Razor Mustang'i olsaydı tadından yenmezdi. Demoda bile var, oyunda yok yahu.  >:(
Misafir
Bonus dvd yok yani ps2 de yoktu
peace
Üye
Konu nerdeee, sen nerdesin egos...
Misafir
Mesajı yazarken Kafam iyiydi oyüzdendir :P
BloodMooN
Üye
konu 27 Haziran 2008'de açılmış yani tam 9 yıl 58 gün önce. ve son mesaj 18 Şubat 2009'da yazılmış tam 8 yıl 70 gün önce. Ama ben bu konuyu daha yeni okuyorum çünkü seneler sonra yeniden oynamaya karar verdim ve farklarına bakmak istedim. Boş bir yazı ama eskileri hatırlamak hoşuma gidiyor.
discussioncontroller