Xbox 360 Nedir/Ne değildir? [S.S.S.]
AlphariusAlpharius
Üye
Böyle bir konsol varmış dün lansmanını gördüm çok iyiymiş diyorlar
deathly hallowdeathly hallow
Üye
XBox zaten resmi olarak gelmemiş miydi? Anlamadım ben :P
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Onlar mağaza garantiliydi. Microsoft'un alakası yoktu.

Şu Türkçe oyunları merak etmeye başladım.
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Microsoft'un exclusive oyunları (nesli tükenmek üzere) bundan sonra Türkçe çıkacak. Mesela Halo, mesela Forza, mesela Gears of War... Ama tanıtımda hatalı bir söz kullandılar. Xbox'a çıkacak tüm oyunlar Türkçe olamaz. Gidip de üçüncü parti oyunları çevirecek hâlleri yok. Sony gibi exclusive oyunları yerelleştirecekler.
PiyanistPiyanist
Üye
2000'in başlarında bunların olacağını hayal ederdik,şimdiki nesil daha şanslı olacak konsola + oyunlarına ulaşılabilirlik konusunda.O zaman hiç sayıda orjinal konsol oyunu ve yok derecede çipsiz konsol gelirdi... :)

Şu oyun fiyatlarının insani seviyelere çekilmesi lazım.200 liralık fiyatların hiç bir açıklaması yok.
Oyunların Türkçeleştirilmesi güzel hoş ama ben sevinemiyorum.Herşey çok geç gelişiyor maalesef ülkede.Hiç yoktan kat be kat iyidir tabiki bu,ama şimdiye kadar 3. parti oyunların da Türkçe geldiği bir oyun piyasasının oluşmuş olması lazımdı.Korsan varken bu zor olsada gönlüm öyle olmasını isterdi.Neyse bundan sonra herşey daha hızlı bir ivmeyle gelişir inşallah.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aynen. EA, Activision, Ubisoft, Capcom gibi dev firmalar popüler oyunlarına en azından Türkçe altyazı desteği verebilirler. Vermelilerde. =)
defecteddefected
Üye
Yine gittim aldım anasını satayım bu lanet konsolu :D

PS3'ün orijinal oyununa para yetişmiyor lan sıyırıcam :( Her sene sonbahar aylarında maaş oyunlara gidiyor...
defecteddefected
Üye
LAn olm :D Konsolun içinde Internet Explorer 9 var fakat browser'ı kullanmam için gold üye olacakmışım

ZAAAAAAAAAAAAAASJDLŞSAJFDLŞSAJFLŞSAJFDŞLASJDLSADSA :D:D:D:D

ULAN BROWSER BU LAN :D MUAHUDAHUSDHAUDHAUDA :D

bu konsolu seven insan var abi çok ilginç ya :D browser'ı açıcam gold üye ol diyo :D naıhsıadhsuoadhosauhdsouadhosahdosahdoasd

ya sony senin allahına kurban ya :D
AtKafası
Üye
Ya şu kinect yüzünden alasım geliyor. Şu an spotçularda falan kaça satılıyo konsol?
kral julienkral julien
Üye
Kinect i alıcan ama sen ona bakıcaksın , o da sana bakıcak
discussioncontroller