Xbox 360 Nedir/Ne değildir? [S.S.S.]
Andrei
Üye
nedir ne değildir yorum yapamam ama yeni konu açmaya da gerek duymadım bana iki kişilik oynayabileceğim güzel oyunlar söylerseniz iyi olur.
FeylingFeyling
Üye
Tüm Gears of War serisi.
Yahşi
Üye
Arkadaşlar xbox 360 almaya niyetliyim lakin konsol hakkında pek fazla bilgim yok. İkinci el alabileceğim için satış yapan kişilerin iyi niyetli olup olmalarının yanında ürünün özelliklerine göre fiyatının fazla olup olmadığı hakkında en azından ortalama bir görüşe sahip olmak istiyorum. İnternetten araştırdım lakin birçok farklı görüş var ve konsol hakkında temel bilgim olmadığı için de aklım karıştı diyebilirim.

Oyungezer forumumdan da bu konuda yardım istiyorum. Xbox 360 alırken dikkat etmem gereken kriterler nelerdir acaba?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Microsoft geri sayıma başlamış.

http://majornelson.com/2013/01/02/countdown-to-e3-2013/

İnşallah yeni konsol geliyordur.
FeylingFeyling
Üye
"Lets goo!!!
Can't wait to play Dance Central 4 on Kinect v2!"

Sarkastik yorumlar çok iyi :D

"Full immersion virtual porno, PLEASSSSSSSSSSSSSEEEEEEEE?

#fingerscrossed"

Altına da, ümitlenme casual akar demiş adam :D :D :D
Mr. Web[TR]
Üye
Kinect'i geliştirsinler bir zahmet ya. Beklenti vs gerçeklik sonuçları çok berbattı ilk versiyonuyla. Ama potansiyeli hala var bence. Dediğim gibi geliştirilmeli, daha hassas sensörler ile donatılmalı ve tükürdüğüm input lag'ine de bir çare bulmalılar. Hareketi çektiğim anda algılaması lazım işte kardeşim!
DrizztTR
Üye
Konsolu yeni aldım ve bir Fable hayranı olarak Fable 2'yi oynamak istiyorum. Live da arayınca sadece See The Future Premium adında bir add on satıldığını gördüm. Artık Fable 2 nin satımı yok mu? Varsa bu See The Future Premium mu?
FeylingFeyling
Üye
US Live'da 20 dolara satılıyor Fable 2. Hesabını US'e geçirirsen daha çok oyuna ulaşabilirsin (Şu an TR falan ise diyorum) Bir dahaki bölge değişimini 3 ay sonra yapabiliyorsun ama gerek duyacağını sanmıyorum (hani kampanya falan olursa EU'da)
defecteddefected
Üye
Menüdeki Internet Explorer'ı kullanmak için Gold üye olacaksın diyen konsol.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
PSN de XBox Live gibi olacak deniyorudu.
discussioncontroller