Xbox 360 Nedir/Ne değildir? [S.S.S.]
JulianneJulianne
Üye
Mr. Web[TR dedi:

" post=1588049]Kinect'i geliştirsinler bir zahmet ya. Beklenti vs gerçeklik sonuçları çok berbattı ilk versiyonuyla. Ama potansiyeli hala var bence. Dediğim gibi geliştirilmeli, daha hassas sensörler ile donatılmalı ve tükürdüğüm input lag'ine de bir çare bulmalılar. Hareketi çektiğim anda algılaması lazım işte kardeşim!

Biz buna "Peter Molyneux etkisi" diyoruz. Amcam o kadar yüksek irtifadan uçuyor ki o yükseklikten salladıkları ancak 6-7 sene sonra yere düşüyor. (:

Bir insan her açıklamasında "Ütopya'dan Esintiler" kitabı yazabilir mi lan?
encladus
Üye
Xbox'ımı Amerika'dan aldım,Türkiye'de yaşıyorum,Xbox Live'la ilgili birkaç sorum olucak:
-Online satın aldığım oyunlarda sorun olurmu?
-Xbox Live Account'umda sorun çıkarıcak birşey olurmu?
FeylingFeyling
Üye
Amerika'dan aldığın NTSC konsolda region free oyunları oynayabilirsin. Live'dan da TR Live'da satılan oyunları sorunsuz indirebilirsin US Live'a baksan bile. TR'de yoksa satın bile alamıyorsun.
defecteddefected
Üye
Darbeli matkaptan hallice olan dvdrom sesinden kurtulmak için JTAG yaptırsam mı diye düşünmeden edemiyorum şu ara.

Gerçi PS4'ün çıkmasıyla başlayacak olan yeni nesil oyun furyasından sonra pek oyun da gelmeyecektir sanırım 360 ve PS3'e.

O değil de madem fanboy'um, kuzen "bana ver" diye yalvarmazsa güzel bir parçalama video'su çekerim bu dandik konsola. Unutmayayım bunu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bence oyun gelir. Çünkü yeni neside sıçrama çok büyük olmayacağı için, bi süre PS4 ve Xbox 720'ye çıkan oyunlar, 720p formatında PS3 ve Xbox 360'a çıkar.
darkprensdarkprens
Üye
Cikmaz. Konsollarin satma nedeni farkli oyunlarin olmasi zaten.
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Bu konsollar 70 milyon satış sayısına ulaştı. Yeni çıkmış, daha doğru düzgün satmamış konsollar için satış rakamını riske etmezler. Tabii, Microsoft ve Sony'nin stüdyoları direkt yeni konsollara odaklanır, onlar yeni konsollarını pazarlamaya çalışırlar. Ama üçüncü parti yapımcılar önümüzdeki en az iki senede mümkün olduğunca her oyunu multi-gen çıkarmaya özen gösterirler.
FeylingFeyling
Üye
Sony lansmanında da görüldüğü üzere bazı oyunlar iki konsol neslinde de gözükecek. Bu geçiş evresi en fazla 2 yıl sürer. Hatta daha bile az.

Bu arada http://www.xbox.com/en-US/community/promotions/springsale Ayın 1'inde büyük bir indirimden bahsediyorlar. Hayırlısı bakalım.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Cikmaz. Konsollarin satma nedeni farkli oyunlarin olmasi zaten.

Öyle değil. Örneğin EA yeni bir NFS yaptığında hem PS4/Xbox 720'ye hem de 720p olarak PS3/Xbox 360'a çıkabilir.
DrizztTR
Üye
2 tane Live hesabı olması problem yaratır mı? çünkü salak gibi TR Live'ı açtım ve doğru düzgün demo bile bulamıyorum. Hesabı açalı 3 ay olmuş sanırım eğer lokasyon değişimi yapabiliyorsam bunu nasıl yaparım? Ve US Live'ı mı daha iyi Eu mu?
discussioncontroller