Xbox 360 Nedir/Ne değildir? [S.S.S.]
FeylingFeyling
Üye
Sorun olmaz. Arkadaşım indirimlerden tam olarak faydalanabilmek için, Türkiye, US ve EU'dan farklı farklı üyeliklere sahip. Ama bazı oyunlar US'den satın alındığında (mesela RE4) sadece EU'da satılmaya başlandığında aktifleştirebiliyorsunuz. Live'dan yapılan alışverişler için geçerli bu tabii. Onun dışında hiç bir sorun çıkarmaz.
TrajengyaTrajengya
Üye
Xbox Silver üyeliğim var. Nasıl gold yapacağım hesabımı? ''Settings'' i tamamen dolaştım ama işime yarayacak bir şey bulamadım
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Xbox 360 oyunlarını genelde nereden alıyorsunuz? Steam gibi çılgın indirimler yapan bir yer var mı Xbox360 için? Yurt içi\ yurt dışı nereyi takip etmek lazım? Online olarak alınıyor mu? Yoksa illa kutulu mu almak lazım?
AstusAstus
Üye
Amazon'u takip edebilirsin. Ps3 oyunlari icin download code oluyordu. Xbox için de geçerli mi bilmiyorum.
goo_khangoo_khan
Üye
Ben Jtagli makina kullandığım için -eheh- dijital mağaza durumunu pek bilmiyorum ama şu sıralar D&R'da epey indirimli Xbox360 oyunları var yılbaşı sebebiyle. Pek yeni oyunlar değil ama yeni oyunlar da oynanacak gibi değil zaten Xbox360'ta; DA:I, Shadow of Mordor falan aman evlerden ırak..
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Geçen hafta almanyadayken Gamestop da güzel indirim vardı 3 oyun 30euro ya veriyorlardı.

Forza 4
Super street fighter
Fifa 14
Red dead redemption
Formula F10

Aldım. Forzayı o kadar övdüler ama pc yarışları ile karşılaştırınca bana çok kötü geldi oyun. Biraz daha kurcalamam lazım.

Fifayı uzun zamandır oynamıyordum, yıllar oldu yani. O kadar pes'i geçti ezdi bitti cart curt dendi, alayım bari dedim ama rezalet resmen oyun.

Street fighter bildiğin street figter onda sıkıntı yok.

Red dead redemption'a baslamadım henuz bakıcam bakalım, umarım bu kadar sene hype yedikten sonra ondan da husran ile ayrılmam.

Alınacak daha çok oyun vardı aslında ama hepsi PC arşivimde var o yüzden boşa çift oyun yapmiyim dedim. Türkiyedeki gamstop'ta da benzer bir kampanya var mı bilmiyorum ama ciddi ucuza oyunlar vardı almanyadaki mağazada. Köln ve dusseldorf'dakilere ugradım diğerlerinde de varmı bilemiyorum.

xbox ile alakası yok ama hazır bulmuşken PES 5- 6-8-9-10-11-12-13 de aldım çoğu 0.99 euro'dan bazısı az daha yuksek. lol
Kakolukia
Üye
Niye öyle hepsini aldın ki PES'lerin yahu :S
AstusAstus
Üye

Geçen hafta almanyadayken Gamestop da güzel indirim vardı 3 oyun 30euro ya veriyorlardı.

Forza 4
Super street fighter
Fifa 14
Red dead redemption
Formula F10

Aldım. Forzayı o kadar övdüler ama pc yarışları ile karşılaştırınca bana çok kötü geldi oyun. Biraz daha kurcalamam lazım.

Fifayı uzun zamandır oynamıyordum, yıllar oldu yani. O kadar pes'i geçti ezdi bitti cart curt dendi, alayım bari dedim ama rezalet resmen oyun.

Red dead redemption'a baslamadım henuz bakıcam bakalım, umarım bu kadar sene hype yedikten sonra ondan da husran ile ayrılmam.

Alınacak daha çok oyun vardı aslında ama hepsi PC arşivimde var o yüzden boşa çift oyun yapmiyim dedim. Türkiyedeki gamstop'ta da benzer bir kampanya var mı bilmiyorum ama ciddi ucuza oyunlar vardı almanyadaki mağazada. Köln ve dusseldorf'dakilere ugradım diğerlerinde de varmı bilemiyorum.

xbox ile alakası yok ama hazır bulmuşken PES 5- 6-8-9-10-11-12-13 de aldım çoğu 0.99 euro'dan bazısı az daha yuksek. lol

fifa 14, hangi konsolda oynandı yalnız?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Astus dedi:

Forza 4
Super street fighter
Fifa 14
Red dead redemption
Formula F10

fifa 14, hangi konsolda oynandı yalnız?

XBOX 360
nfsking2000
Üye
Ben de XBOX'çıyım artık arkadaşlar. Ucuz orijinal oyun bulmak için ipuçlarınızı bekliyorum.
discussioncontroller