Devil May Cry serisi
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
DMC başlığı nasıl açılmadı anlamadım, aksiyon oyunları arasında arasında en güzellerinden biridir bence. PS2'de ilk oyunu çıkmıştır ve çok iyi bir satış grafiği ile 2. si yapılmıştır. 2. oyun pek tutulmamıştır fakat 3. de DMC yine layık olduğu yere gelmiştir. Oyunun, 1. si süperdi. 2. yi beklerken kötü bir oyun çıkmasına çok üzülmüştüm. Ama, 3. oyunuyla yine sevdirdi kendini; gerek kombolarıyla, gerekse Dante'nin karizmasıyla insanın oynayası geliyordu. Şimdi ise 4. yü beklemedeyiz. Ama yine bi erteleme oldu. Normal de, sanırım Kasım'da çıkacaktı, zaten bürsürü oyun geliyor Kasım ayında onların için de kaybolabilir.:)(kaliteli yapım çok var.) o yüzden fena olmadı aslında.(bence kaybolmaz ama...). :D
Misafir
DMC 4'ü merakla bekliyoruz bakalım. :)

Yalnız Nero Dante'nin suratına tekme atarak çok ayıp etti, kınıyorum kendisini buradan. Dante'ye el kalkmaz, taş olur valla Dante'ye kalkan eller. :P
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Evet o cok ilginc'di kos,koca Dante'yi havadan yere indirmiyodu.Cok pis dovuyodu.Valla ilginc bi senaryo olucak gibi.
Necromancer
Üye
animeside cikti ama pek guzel deil heveslenmeyin :)
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Evet ben izlemistim 3 bolum aksiyon, lari gecistiriyolar. Ama ilerki bolumlerde artiyomus aksiyon.Bide baslangic muzigi super bulan arkadaslar varsa adresi versin bi zahmet.:D
Necromancer
Üye
9. bolume kadar izledim bi numara yok valla (sonrasinin altyazisini bulamadim turkce)
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Son bolumde varmis :D oyle duydum.Aslinda senaryoya virgil i falan koysalardi daha guzel olurdu.
Misafir
Son 2-3 bölümde güzel atraksiyonlar oluyor.

Umarım 2. sezonunu yapar MadHouse. Aksiyona doyamadan bitti anime...
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Yapmalari lazim ama icinde virgil de olsun guzel aksiyonlar olur oyle virgil le kapisirken mesala.:D
temizkopat
Üye
herhangi bir bolumu pc ye cikti mi bu oyunun?
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Evet 3. oyunu cikmisti. 4. oyunuda cikicak ama Önce xbox360 ve ps3 e cikicak.
discussioncontroller