Devil May Cry serisi
trashciiitrashciii
Üye
Hikaye traş mraş olabilir ama müzikler ve oynanış, esnaf dayağı atma hissiyatı efsane lan! OYUN SÜPER OLMUŞ OĞLUM!

Tripping:

Son of Sparda zorluğunda ekstra düşman geliyolar ve hp'leri daha yüksek, daha fazla dayak atıyorum daha fazla eğleniyorum. DAYAAAAAAAAAAAK diye bağırarak oynuyorum lan oyunu.
NephreiL
Üye
Ne önyargılarla başladım oyuna, ama ne biçim oyun çıktı abi. DMC sever kaçırmamalı, sonu da epey iyiydi, seriyi bir ara tekrardan oynamaya karar verdim. Çok iyiydi be.
MadaraEttinBeniMadar4MadaraEttinBeniMadar4
Üye
Önyargılı indirdim denedim. Bakış açınızı biraz değiştirip bakınca çok keyifli bir oyun oluyor. Tam parasını hakeder mi bilmem. (Bence etmez ama gene de alınmayı hakediyor.) Kendini tekrar tekrar oynatıyor en azından. Key olarak aldım bende 19.75'e. Birkaç turda böyle atarım.
DarkorDarkor
Üye
Bitirdim ve son derece eğlenceli bir oyun. Haterlık yapmayıp herkes oynamalı. Bunun saçı beyaz değil oynamicam :/ yapanlar da kendi kaybeder. Acayip akıcı bir combat var ve arkadan verdikleri müzik de ayrı bir gaz veriyor. Belki SSS alması diğer oyunlara göre çok daha kolay ama bu silahlar arası kolay geçiş olduğu için büyük oranda.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Adamlar süper optimize etmişler oyunu. Külüstür olmaya yüz tutmuş PC'mde bile yağ gibi akıyor.
QktayQktay
Üye
oyunu 2 kere bitirdim

optimizasyon inanılmaz güzel. AMD iyi iş çıkarmış.
kombolar çok sınırlı ve bayıcı. jump cancel çok basit olmuş. şu harekketi şununla birleştiriyim derken hiç zorlanmıyorsun ve bi yerden sonra bayıcı geliyor. mouse-klavye düzeninden dolayıda kolay olmuş olabilir ama canım çok sıkıldı kombo yaparken.
her bölümü S ile bitirmek tekrar oynama isteği bırakmıyor.
bazı yaratıklar çok sinir bozucu ve zoraki olmuş.
hikaye ilkokul müsameresi kıvamında. başarısız

3 ve 4'ü en az 10 defa oynamış biri olarak bu oyunu gözüm kırpmadan bilgisayarımdan kaldırdım. sırf aksiyonu sevenler oyuna bayılacaktır ama DMC'den beklediğimi karşılayamadı

6.5/10 (5 puan adından, 1.5 puan oynanış)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Vergil'in yamuk yapacağını tahmin etmiştim ama böyle ucuz amerikan filmlerindeki gibi olacağını tahmin etmemiştim. Hadi dünyayı yönetelim rörörörö etmesi vs... olmamış. Öte yandan 4.oyundan kat be kat daha güzel bir oyun yapmışlar. Nedense bölümler kısa geldi bana. 20 bölüm olmasına rağmen çok çabuk bitti. DMC oyunları arasında sıralamam gerekirse:

1>3>DMC>4 derim. 2.oyunu oynamadığım için katmadım.

Ayrıca Vergil'i hiç beğenmedim. 3.oyundaki o karizmatik halinden eser yoktu.

zevk alarak dövüştüğüm 2 tane boss vardı: Poison ve Mundus Spawn. Ayrıca Mundus'da daha çok zorlanacağımı düşündüm ama tam tersi çok kolaydı. Veledi bile daha çok zorladı.

Beğenenler: Analog

erozbeyerozbey
Üye

Spoiler:
Vergil'in yamuk yapacağını tahmin etmiştim ama böyle ucuz amerikan filmlerindeki gibi olacağını tahmin etmemiştim. Hadi dünyayı yönetelim rörörörö etmesi vs... olmamış. Öte yandan 4.oyundan kat be kat daha güzel bir oyun yapmışlar. Nedense bölümler kısa geldi bana. 20 bölüm olmasına rağmen çok çabuk bitti. DMC oyunları arasında sıralamam gerekirse:

zevk alarak dövüştüğüm 2 tane boss vardı: Poison ve Mundus Spawn. Ayrıca Mundus'da daha çok zorlanacağımı düşündüm ama tam tersi çok kolaydı. Veledi bile daha çok zorladı.

Tıpkısının aynısının aynısı düşündüydüm. Ek olarak eklemek isterim ki bence Dante olmamış. Nerde alaycı komik Dante vermişler bize duygusal ergen esprileri yapan Dante..
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Spoiler:

Tıpkısının aynısının aynısı düşündüydüm. Ek olarak eklemek isterim ki bence Dante olmamış. Nerde alaycı komik Dante vermişler bize duygusal ergen esprileri yapan Dante..

Spoiler:
Ek olarak Mundus'u da beğenmediğimi eklemek isterim. Dövüştüğümüzde zorlamamsından ziyade, 1.oyundaki Mundus'a göre çok kötü olmuş bence
SammySammy
Üye
Succubus dışında hiçbir boss dövüşünden zevk almadım. Dövüşü çekici kılan da dövüşün ara videolarla Succubus'un ölmemek için ısrarlı tavırlarıyla desteklenmesiydi.
discussioncontroller