Devil May Cry serisi
peace
Üye
alamadım şu oyunu bi'.
QktayQktay
Üye
DMC Facebook sayfası ; Vergil's Downfall will be available on PlayStation Network, Xbox LIVE and PC across Europe on March 6th! Play as Vergil with hours of new gameplay, 4 difficulty levels, plus all new storyline, weapons, combos, enemies and locations!
AnalogAnalog
Üye
Şimdi bitirdim. Bence o kadar kısa değildi. Belki elimde oynanmayı bekleyen çok oyun olduğundan ve ps plus sayesinde oynadığımdan bana öyle geldi.

Spoiler:

İlk kez DMC oynadım o yüzden önceki Dante'yle kıyaslayamam fakat bu Dante'nin bir eksisini görmedim. Bazı yerlerde zorlama espri yapması dışında kontrol etmesi eğlenceli bir karakter olmuş. Sonunda Vergil'a karşı çıkmasaydı iyiydi. Bir Kate vurulduğunda bir de kardeşler birbirleriyle fikir ayrılığına düştüğünde içim sızladı.(Çocuğa da üzüldüm her ne kadar mide bulandırsa da anlaşma anlaşmadır.) Bence Vergil haklıydı bu saatten sonra insanlık nasıl düzelebilir ki? Tamamen korunmasız durumda. Mundus'ın aksine Vergil ve Dante dünyayı ütopya gibi bir yere çevirebilirlerdi. Ama yok Dante tutturmuş freedom, freedom. İnsanlar kendisini küreklerle kovaladığında göreceğim Freedom'u.

Boss savaşlarında zorlanmadım. Bir iki kez öldükten sonra insan nasıl alt edeceğini çözüyor. Her ne kadar Mundus'la Succubus'ın dövüşü birbirine benzese de sıkıcı değildi dövüş dinamikleri. Ara videolar da izlemeye değerdi.

Credits'i adam gibi yapsalarmış. GTA V'deki gibi kamera yavaş yavaş gökyüzüne çıksa, şehrin yıkılmışlığı gözler önüne serilse arkadan da müzik girse Dante'nin "The world is under my protection now" sözü daha bir etkili olurdu. Direkt ofis gösterilince Little Big Planet'ten çıkmış gibi oldu.

Güzel serüvendi umarım altıncı oyunu da Ninja Theory çıkartır.

-I don't know who I am anymore. (böyle kalırsın işte yaprağım)
-You are Dante... nothing more, nothing less.
:'(
ultimate_35ultimate_35
Üye
Hack slash oyununda DMC ve MGR nin üstüne tanımam araya bayonetta gibileri kaynar ama bişi olmaz :D
__skytalker____skytalker__
Üye

>1.45 sonrası

OH GOD OH GOD OH GOD OH GOD OH GOD OH GOD OH GOD!!!!!!!!!!!!!!!

PC'ye de çıkartın lan allahsızlar, Vergil'den mahrum kalmak istemiyorum. Ne güzelim combolar koymuşlardır birde:((((
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
JejunumJejunum
Üye
Sanmam. DMC de Capcom'un ölü IP'leri arasına katıldı.
NeOzguRNeOzguR
Üye
5. oyunun bazı bilgileri sızdı haberleri dolaşıyor ortalıklarda. DMC 4'ün doğrudan devamından gidiyorlarmış.

Bi kıvılcımlanma oldu parmaklarımda.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İnşallah gelir. Özledik.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
DmC ve Devil May Cry mainstream evrenlerini ayrı ayrı devam ettirseler ya.
discussioncontroller