Devil May Cry serisi
__skytalker____skytalker__
Üye
DmC'nin devam etmesi için en ufak sebep yok. Devil May Cry odaklansınlar full.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
DmC o kadar kötülenmesine rağmen, 2.2 milyon ünite satmış. DMC 3 ve SE toplamı 2.3 milyon. Orijinal DMC ise 2.16 milyon satmış. O kadar saldırı altında kaldığı halde serinin diğer oyunları ile kafa kafaya gidebilmeyi başaran bir oyun. Demek ki bir şeyleri doğru yapmış.

Ayrıca diyaloglar tırttı onu kabul ediyorum, karakter tasarımları da "smug" değildi ama dövüş mekanikleri (her DMC oyununu oynamış biri olarak söylüyorum) en iyi oyundu. Bölüm tasarımları ve art design cuk oturmuştu. Yaratıkların tasarımı gayet iticiydi ki olması gereken o. Karakterler "karakterli" idi. Spin off yapıyoruz yazmaya gerek yok değildi.

Evet bir Metal Gear Rising etkisi yapmadı kimsede ancak cashgrab bu da demedim. Oyunu oturup bitirdim ve bu süre boyunca da keyif aldım.

Tabi ki Devil May Cry serisinin yeri ayrı ve DMC 4'ün devamı gelecek diye ben de gayet sevinçliyim ancak o zaman kurdukları yeni gerçekliği de unutmanın alemi yok.

Tabi her konuda olduğu gübü kendini "üstün düşünce" ilan edip de argüman sunmadan "çöp" dersen onu bilemem. CinemaSins tırtlığındaki haterlık moda oldu.

Beğenenler: Saltuklu

Üye
Çoğu gameplay unsurunu önceki oyunlardan kopyalayan itici bomboş bir oyundu. Hikaye meh, karaterler leş idi. Oyunun tek iyi şeyi DLC'si idi açıkçası. Ana oyundanki dandikler dandiği Vergil'i az da olsa adam etmişti ve gameplay, atmosfer ve hikaye açısından çok daha iyiydi. Bütün oyun o ayarda olsa daha güzel olurdu.

LoL hala mı saçma sapan genellemeler devam ediyor. Artık daha birşey demeden hater deniliyor lmao.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Oh bee gelsin de gerçek dante, gerçek virgil görelim.

Beğenenler: __skytalker__

SaltukluSaltuklu
Üye
Sky karşim çok ağır konuşuyorsun.

Metal Gear Rising etkisi yapmadı kimsede ancak cashgrab bu da demedim. Oyunu oturup bitirdim ve bu süre boyunca da keyif aldım.

Şunu başaran ve gameplay kopyalasa bile eğlenceli bir combat sunan oyuna "itici bomboş" demen biraz talihsiz oluyor.

Üye
Yav birşey başardığı yok, zaten tutmuş combatı birebir çakıp kalan herşeyi boktan hale getiren oyun. Ne yani kopyaladıkları şey güzel diye oyunu mu övelim? Öveceksem orjinalini yapan adamın oyununu överim neden bu çöpe çevrilmiş şeyi öveyim.

Ooooo fak dedi, fak dedi FAAAAKKK kafasında bir oyunu da övmeyin artık.
ChocotutChocotut
Üye
roses are red
mundus was right
Üye
Sky üst aklı sevmediyse boştur. Kalan kimsenin fikri önemli değildir.
Üye
Neden kıçyanıklı gibi konuşuyorsun her tartışmada? Sana birşey yaptığım da yok niye bu ergen tavrı? Benim "üst akıllı" gibi davrandığım yok da sen baya yarım akıllı oldun çıktın on zamanlarda.
Üye
Olm... 50 kere yapıyorum her seferinde atlıyorsun... Seni sinir etmeyi seviyorum. Sen klavye başında bu saçmalıkları cevap verecek derecede ciddiye aldığında ben eğleniyorum.

1 kere de yeme be... Mantık biraz, senin oyunu beğenmemen neden bana dokunsun? Hayatında hiçbir şeyin fanatiği olmamış bir adam var karşında.

Devil May Cry serisi > DmC her koşulda evet ancak DmC'nin de devam etmesine hayır demem yan ürün olarak. Feminist miyim? SJW'miyim de her karşıt görüşe butthurt olayım.

Normalde devam ettirirdim ancak malesef ancak ciddiyet gerektiren işlerim var(evet ben de hala inanamıyorum)

grşrz, kipsss....
discussioncontroller