Devil May Cry serisi
__skytalker____skytalker__
Üye
Sinirlendiğimi nereden çıkartıyorsun ki? Cevap vermem için sinirlenmem falan mı lazım? Sevdiğim bir adamdın o yüzden ciddiye alıp cevap veriyordum. No life bir adam değilim çok şükür internette mesajları analiz edip kimin neyi kastettiğini çözeyim. Mesajı kim atıyorsa ona göre cevap veriyorum. Madem retardo oldun bundan sonra ciddiye almam ona göre cevap veriririm dert değil hani.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Ciddiye alınacak mesajlarım ile alınmayacak mesajlarım arasındaki farkı rahat anlarsın meraklanma. Derin analize gerek yok. O kadar derin düşünülerek mesaj atılmaya değecek bir değer değil OGZ.

Not: Millete sataşmak da keyif vermiyor... Neyse. DmC'nin DMC'den kötü bir oyun olduğunda hemfikiriz. Ama söylediğin kadar kötü bir oyun olmadığı konusunda da savunurum.
hebelehoohebelehoo
Üye

Ciddiye alınacak mesajlarım ile alınmayacak mesajlarım arasındaki farkı rahat anlarsın

Anlaşılmıyor hepsi malca olduğu için.

Beğenenler: Dharkan, Muhallebi

Üye
hebelehoo dedi:

Ciddiye alınacak mesajlarım ile alınmayacak mesajlarım arasındaki farkı rahat anlarsın

Anlaşılmıyor hepsi malca olduğu için.

Yaw he he... :D
veeverveever
Üye
Doğru söyledi valla. Bir salaklık var.
Üye
veever dedi:

Doğru söyledi valla. Bir salaklık var.

Hadi; skytalker, dharkan yüz yüze görüştüğüm insanlar, hebelehoo'yu da severim de... Sen kimsin? ve Hayırdır birader bu ne samimiyet. Pandik falan da mı atacaksın yüz yüze görüşsek?
veeverveever
Üye
Hocam salak olduğunu söylemem için sammiyet mi lazım lmao.
Üye
veever dedi:

Hocam salak olduğunu söylemem için sammiyet mi lazım lmao.

Çok leymosun. Bulabildiğinin en iyisi "salak" mı? Bence daha iyisini yapabilirsin... O kapasiteyi görüyorum sende.

NOt: Yazmayı unutmuşum... Basit hakaretler için samimiyet şart. samimiyetsiz hakaretler daha komplike ve yaratıcı olmalı
ShadowBaneShadowBane
Üye
Hazır başlık sıcakken DmC son oyunu G2A da 12 lira
erozbeyerozbey
Üye
DMC5 geliyor dediler dediler ne çıktı..

mmoculture.com/2017/12/devil-may-cry-china-developer-obtains-ip-rights-for-action-mobile-game/
discussioncontroller