Sapphire Summer Games 3. Hafta
Misafir
Call of Duty ağırlıklı olacak ödüllü turnuvalar, ancak elbette ki diğer oyunlarda da yine turnuva yapılacak. =)
LuNaT1C
Üye
FIFA 08 ve EURO 2008'de de yapılırsa turnuvalar ben yine gelirim.Çok eğlendim çünkü 2.haftada =)
Misafir
Tabiki futbol turnuvaları da yapılacaktır mutlaka. =) Merak etmeyin. =)
Senceru
Üye
sapphire yetkililerinden haber bekliyoruz :) euro ve fifa yapılcaksa ordayız :D
akara
Üye
Evet bu hafta da Euro 2008 ve Fifa yapıcaz :)
Zer0
Üye
Geçen hafta ağırlığımız Fifa ve Euro 2008 olsa da, ödüllerimizden birisini CoD turnuvasında verdik. Bu hafta neden tam tersi olmasın? :D

Evet, bu hafta CoD ağırlıklı olacak, daha çok FPS oyunları demek daha doğru. Ancak yine de kendinisi başka oyunlarda da gösterme fırsatı olmayacak değil.

Herkes gelsin, 7 saatlik eğlence sizleri bekliyor :)
Misafir
Zaten istediğiniz an istediğiniz oyunu oynamakta serbestsiniz, ne de olsa bu bir LAN Parti. Ha, ama biz LAN Parti'nin arasına ödüllü turnuvalar sokup gelenlerin elleri boş dönmemesi için elimizden geleni yapıyoruz, orası ayrı. =)

Bu hafta bir aksilik olmazsa yeni oyunlar da yüklenmiş olacak makinalara, o yüzden kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Zira çok eğleneceğiz. =)
Misafir
Geliyorum büyük ihtimal bu sefer.

RobotR (Robotar neyse işte :P ) 6 mı 7 mi ne olurum artık. :D
a_smurfa_smurf
Üye
@darthmaul/ Taksim'den Beylikdüzü'ne son otobüs 23.30'da; Mecidiyeköy'den Beylikdüzü'ne son otobüs 23.00'da.
Hitokiri
Üye
Ankara da bir tek 30 ağustos gözüküyor. O zmn ondan önce kayıt yaptırmamın bir anlamı yok değil mi ? Yani illa o haftayı denk getirip kayıt olacağız?
discussioncontroller