Sapphire Summer Games 3. Hafta
publicinvasion
Üye
hmm...Güzel :D
KennyOii
Üye
bu haftanın davetlileri oynasana mı ouuv counterstrike forever diyebiliriz o zaman
a_smurfa_smurf
Üye
Akşam yine bir Quake atar mıyız=) Böyle 50 fraglik falan, saat 23.56'da =)
deddodeddo
Üye
İnsan dönüp dolaşıp yine eskiyi oynuyor. :)
LuNaT1C
Üye
Geçen hafta geldiğimde turnuva fifada  olmayıp ilk defa oynadığım Euro 2008'de olunca pek bir şey yapamamıştım:P Bu hafta da geldim fakat Euro 2008 turnuvası olacağını hiç beklemiyordum fakat oldu.Bu sefer gamepadi kazanan isim olduk:P Bugün erken çıktım fakat turnuva devam ediyor hala.Yine çok eğlendim tabii ki.Bizlere bu imkanı sunan herkese teşekkürler :)
Maiko
Üye
Sapphire ye ilk gelisimdi hemen 1cı olarak Cod4 basladı ve iyi bir derece yapamadm fakat takım arkadasım ozmos 1cı oldu ve hedıyesını aldı.. Gece 11 sularında ekran kartı hedıyelı cod4 turn. tekrar katıldım ve 1. olarak ekran kartımı aldm. Bi yandanda 12 Temmuz doğum gunumdu onun ıcınde ayrı bır zevk aldm suan ekran kartımın keyfını cıkarıyorum..
a_smurfa_smurf
Üye
Doğumgünün kutlu olsun o zaman Maiko =)
Misafir
Oyh, eve yeni gelebildim. Amma yorulmuşum. =)
KennyOii
Üye
LuNaT1C dedi:

Geçen hafta geldiğimde turnuva fifada  olmayıp ilk defa oynadığım Euro 2008'de olunca pek bir şey yapamamıştım:P Bu hafta da geldim fakat Euro 2008 turnuvası olacağını hiç beklemiyordum fakat oldu.Bu sefer gamepadi kazanan isim olduk:P Bugün erken çıktım fakat turnuva devam ediyor hala.Yine çok eğlendim tabii ki.Bizlere bu imkanı sunan herkese teşekkürler :)

ben yoktum dun evladim, sanat ne icindir mucadelesi veriyordum.
bak o kadar iddaaliyim ben uahdkjaksld su oyunda ilk macimda maglubiyet ondan sonra daha yenilmedim, ne hirs yapmisim tanrim.
Maiko
Üye
Teşekkurler A-SmurF
discussioncontroller