progressive rock
ElegostElegost
Üye
Entry tadında mesajları oraya atıyoruz ya, ondan işte.
soytarı13
Üye
İyide orda sohbet etmişsiniz ben minik bir bilgi olunca entry oluyor.Olsun entry o zaman  ;)  :) silerim o zaman okey bu mesajda kendini imha edicektir duyrulur...
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
cem baba kim?
Misafir
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
hmm..
seyfoyun
Üye
Buldun mu Roll the Bones. 20 lira fiyatı var. Bağdat Caddesi Caddebostan D&R'da var. CKM'de olmayan D&R
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
seyfoyun dedi:

Buldun mu Roll the Bones. 20 lira fiyatı var. Bağdat Caddesi Caddebostan D&R'da var. CKM'de olmayan D&R

buldum buldum, Taksim'de var hala : )
Anaximenes
Üye
Exivious dinleyen varmı?Gerçek bi müzik ziyafeti.Cynic'den 2 adam da var grupta.
Pyros
Üye
Ozric Tentacles... Evelsi gun arkadas tavsiyesiyle sondan baslayarak birkac album indirdum. 48 saattir araliksiz dinliyorum. Evrenin sirlarini falan cozdum arada. Baya uzuldum bu kadar gec tanistigima bu grupla. Buraya yazsam mi diye kararsiz kaldim ama progressive gibi duruyor muzik. Elektro progressive rock gibi bisey, uzay temali.

Bilmiyorum dinleyeniniz var mi ama cok fazla album var, tavsiyede bulunabilirse iyi olur. En iyi yururken ve bilgisayarda calisirken gidiyor, tabi magic mushroomunuz yoksa.
Pyros
Üye
o degil de ustteki grubu kimsenin dinlemeyisi beni benden aldi. son albumlerinden baslayarak dinlemeniz tavsiyemdir cok ozgun bir tarzlari var ve guzel muzik bence.
discussioncontroller