En çok güldüren Gta sahneleri
123458
Ukyo Tachibana
Üye
gta oynarken en çok hangi sahnelerde hangi sözlerde güldünüz? ben hatırladığım birkaçını yazayım da siz de hatırlarsınız

(bunu ingilizce yazmak zorundayım)
vlad: you are pretty funny for a dumb prick
niko: and you are an annoying dick for an annoying dick
(yarılış)

niko roman'ı dimitrinin adamlarının elinden kurtarır. eve geldiklerinde kapıda
roman: bu şekilde ölmek istemiyorum niko
niko: yaa nasıl ölmek istersin peki
roman: hmm 120 yaşımda threesome yaparken  ;D ;D ;D

san andreas'da da the truth'un olduğu bütün konuşmalar komediydi. adam sürekli mavi ayılardan 60'lı yıllardaki garip olaylardan bahsederdi

vice city'de de unutamayacağım bir sahne var. tommy banka soygunu için phil'i takımına katmaya çalışır. phil'e isteğini belirtmek için atış poligonuna gider

tommy: iyi bir nişancı arıyorum. seni önerdiler (buna benzer bişey)
phil: adamım, ben ordudaydım. 100 metre öteden tek mermiyle 3 sinek vururum
tommy: demek orduda size bunu öğretiyorlar. iyi ki vergi vermiyomuşum :D :D

ardından phil'i atış taliminde yenerek onu ikna ederiz

tommy: eee bana yardım eder misin?
phil: böyle nişan aldığın sürece evlenme teklifi etsen bile kabul ederim
;D ;D

Barnz
Üye
Esas Vice City'de o banka işi yapıldıktan sonra kaçmak için geri döndüğümzde sürücü olarak bekleyen dombilinin ölmesi gülünç.
mafia 4ever
Üye
Ricardo diazın ölmeden önce tommye etmediği küfürün kalmaması ardında öldürülecekken yalvarması komikti :)
Misafir
tommy'nin stipriz kulubündeki haraketi süperdi sağına soluna bakıyor ya bitiyorum bide dans eden kızın parmakları bitişik oda aynı bi komedi tabi:D
neRon
Üye
Ryder'ın denize atlamadan önce yaptığı hareket komikti. Dalgın ve bıkmış bir şekilde monitöre bakarken birden hareket yiyince canlanıverdim. :P
sercan7893
Üye
Vice city'de banka soygununa giderken o dombilinin arabayı çalıştırması yerine bagajı açması oldukça iyiydi...Sonra o araba bagajı açık olarak gezdi tabi...
Misafir
VC'de ilk bölümlerde Tommy, Ken Rosenberg'in ofisine gelir ve Ken'i koltuğunda uyurken bulur.. Ve o anda aklına bir cinlik gelir ve kapıyı kıraracasına kapatır.. Ken'de bunun üzerine kkorku ve dehşet içinde uyanır.. Ama uyanırken "Carrtttt.." diye bir ses gelir ve Ken pantolonunun arka tarafını yırtmıştır.. İşte orda kopmuştum.. ;D
timo
Üye
Lucius/ heheh o sıra net cafe de hep gta oynardım, o dediğin yer de oyunun çok başında heralde bi 20-30 kere izlemişimdir o sahneyi :D
Kimi
Üye
Ukyo Tachibana ilk yazdığın süperdi gerçekten :D Sonraki bir iki cümleyi kaçırdım orada.
Baymak
Üye
liberty city stroies'te de şişko bir adamı, bebek kostümüyle kızları kovalarken ki sahne beni acayip güldürdü :D
RyuK
Üye
-
123458
discussioncontroller