En çok güldüren Gta sahneleri
haşırt_the_bilekbord
Üye
Evet ondan sonra dedikleri aklıma kazınmış: "Whatever, I can buy 100 more"
oquzhan_karapança
Üye
Bence big smoke'nin bir bölümünde tenpenny 'nin araba garajından çıkması!
cank
Üye
GTA 4'te 4 yıldız olmuşum polisten kaçmaya çalışıyorum motorla derken bi jipe çarptım ve 9-10 kat yükseldim. Sanırsam bug oldu o sırada ve bayağı hızlı bşr şekilde uçmaya başladım indiğimde polis çemberinin 5-6 sokak ilerisindeydim ve görev bitti.

Birde kız arkadaşlarımdan biri yavaş kullan kaza yapacaksın gibisinden bir şey dedi ve o anda denize uçtum.
azrail67
Üye
hehe bence en komik sahne gta vice da phil bomba yapıyor
o anda tommy geliyor kokudan gözleri yaşarıyor sonra phil gel diyor
bi kutunun arkasına saklanıyorlar phil bombanın tuşuna basıyor
sonra pilleri orda unutmuş(bombanın tuşu basılı kaldı bu arda :D)
pili takar takmaz bomba patlıyor phil kolu kopuyor ve diyorki :"hahahaha çalıştıııı"
:D:D:D
sonra giderken phil "TOOOOMMMMYYY!!!! maymun ağaçta" diye bağıyor işte o an koptum :D
DonVito
Üye
İlk GTA'ler de karakterlerin konuşmaları(vıdı vıdı vıdı:D), sonra diğer karakterlerin çıkardıkları sesler, GTA 3'te Salvatore'u geberttiğimiz sahne ve San Andreas'da Big Smoke'un öldüğü sahnelerde bayağı bi gülmüştüm, GTA 4'te de yüksek bir yerden atlayınca Niko'nun düşerken ki hareketleri özürlü gibi aynen:D:D:D Daha karakterlerin aralarında konuştukları bazı diyologlar hem komik hem eğlendirici hemde ders verici cinstendi çok kaliteliydiler...
atraXyon
Üye
GTA SA da başlardaki bi görevde Smoke, Ryder, Sweet ve CJ sanırım tavukcunun (adını unuttum :D) arkasına gdiolar herkes bişiler sipariş veriyo sıra Smoke'a geldiği zaman saydıkları diğerlerinin aldıklarını katlıycak kadar cok oluyo.. :D O sahne yarmıştı.. :D
Ukyo Tachibana
Üye
atraXyon dedi:

GTA SA da başlardaki bi görevde Smoke, Ryder, Sweet ve CJ sanırım tavukcunun (adını unuttum :D) arkasına gdiolar herkes bişiler sipariş veriyo sıra Smoke'a geldiği zaman saydıkları diğerlerinin aldıklarını katlıycak kadar cok oluyo.. :D O sahne yarmıştı.. :D

evet o sahne süperdi ;D ben yarılırken smoke sipariş vermeye devam ediyodu hala  ;D

gta4'de de taksiye binip road-skip yaparsanız inerken genelde şuna benzer bi konuşma geçiyo:
taksici : i took the long way..
niko : uuuhhh???...thanks
:D
MNS
Üye
san andreas da catalinanın görevlerden birinde catalina cj i içeri çağırıyodu cj içeri girince gelen sesler çok komikti
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
GTA San Anreasta Ken Rosenbergin bir görevi vardı o görevde bi binanın içine giriyoduk (depo gibi biryer) ilerledim daha sonra Rosenberg birden şöle bişi söledi:
Rosenberg "Just like in the old days ha Tommy?"
CJ:"Who the fuck is this tommy?" bu sahnede kopmuştum (bkz.Tommy Vercetti)

bide GTA IV oynarken Little Jackob un ilk görevlerinden birinde Jackob uyuşturucu kaçakçılarını yakalamak için binaya giriyo adamlar dışarı çıkıyolar jackob arabaya bindi kumandanın pili bitti o sırada adamlarda bir ağaca doğru koşuyolardı adamlar iyicicene uzaklaştı diye gaza abandım bende tam çok hızlı gitmeye başladım jackob "slow down fool" sonra adamların koştuğu ağacaa bodoslama daldım 2 mizde camdan uçtuk ama tesadüfen jackob gitti adamların 3 ünüde uçarken ezdi ve adamlar öldü xD
Galadriel
Üye
Türk CITY de bi Mc Donalds gördüm girdim bi baktım.Ferdi Baba'nın şiiri orada koptum zaten
discussioncontroller