En çok güldüren Gta sahneleri
Canky
Üye
OG Loc'un hapse tekrar gitmeden önceki partiye gecikirseniz og loc arayıp sizi tekrar çağırır...CJ gelmek istemeyince og loc "kesin gelip yardım etmelisin bir felaket bu mikrofonum kırıldı rap yapamıycam!" diyince cj "haa tamam o zmana geliyorum" der ... :D
ama gidince mikrofonun tamir edildiğini görürüz berbat bir rapin ardından og loc cjyi görür ve "WHATUUUUUUUUUUUUUP MA MAN WHATUUUUUP!"  gibisinden bağırır(yarılma noktası)

ha bide yarmadı ama ilginç bir olay daha...
Polislerden trene binip kaçarken tren şehrin sınırına geldi ve durdu...o sırada peşimdeki helikopter müthiş bir atraksiyonla swat takımını tam trenin üstüne bıraktı ve adamlar trenin üstünden koşup önünde beni araçta yakaladılar..ben de dumur oldum tabi...
aaslan
Üye
timo dedi:

*ring ring*
CJ: hi
Catalina: faster.. deeper.. harder.. dsıgjsgdlkjs xD

arada şap şap sesleri
CJ:ouch!
;D
StormOrjin
Üye
Görevi hatırlamıyorum ama, oyunun başlarında uyuşturucu satıcısını mı ne dövmeye gidiyorduk elimizde beysbol sopası ile. Kapıyı kırıp içeri dalınca kafası iyi bir sürü tipin ilerisinde arka odada gerçekleşen aksiyonu görünce güleceğim tutmuştur.
atraXyon
Üye
Ehhhehuhehe ;D Tam o görevi yapmadan önce kaydettim ayrı bi yere ve canım sıkıldıkca açıp o görevi yapıyorum xD
timo
Üye
konu hiç iyi bir yere gitmiyor.. xX
Misafir
Evet arkadaşlar terbiyenizi takının.
Canky
Üye
valla terbiyesizlik yapan görmedim o aradaki sesleri de yanlış anladınız  kırbaç sesleri onlar
ch32
Üye
Tam olarak GTA sayılmasa da Bully'de ilk görevlerde şişko kızın çikolatasını geri getirdikten sonraki ara video süperdi. Kız bizimkini ayı gibi öptü bizimki de ilginç bir hareket yaptı ağzını siler gibi. Kopmuştum orada :D
Canky
Üye
Bully? Gta? aynı motor farklı oyunlar.
ch32
Üye
Canky dedi:

Bully? Gta? aynı motor farklı oyunlar.

Ben de zaten "tam olarak GTA sayılmasa da" derken bunu kastetmiştim.  ???
discussioncontroller