En çok güldüren Gta sahneleri
Canky
Üye
tam olarak gta sayılmasa değil direk farklı bir oyun o yav :D
ve bu başlık da gta için bully için diil...ama o sahne gerçekten komik :)
aaslan
Üye
san andreas ta yolda yürürken adamın tekinin şunun gibi birşey dediğini duydum:"nobody touches my mother,not even my father"
;D
Canky
Üye
hheehe dedikleri de çok komik hakkaten bende bi kere arabayı birinden çalarken adam " hey! ben bunu yeni çalmıştım! " demişti :)
ChaosLord
Üye
chicken Bell deki yemeği veren eleman bir daha gelmesseniz siz bi moronsunuz demişti xD
ygzkrhn
Üye
GTA4te Niko'nun Eddie Low ile ikinci karşılaşmasında geçen diyaloglar. İleri derecede bir sosyopat ile normal bir sosyopatın arasındaki diyalog nasıldır acaba diyenlere...
NitroNitro
Üye
San Andreas'ın ilk görevlerinde Ryder biz pizzacıdayken pizzacıyı soymaya kalkışır.
Kasiyer "yine mi sen Ryder?" şeklinde konuşma yapınca
Ryder: Who is Ryder? I'm not Ryder
der ve tabii ki kasiyer yemediği için bizimkileri pompalı tüfekle kovalamaya başlar :D
Phantom Lord
Üye
Nitro dedi:

San Andreas'ın ilk görevlerinde Ryder biz pizzacıdayken pizzacıyı soymaya kalkışır.
Kasiyer "yine mi sen Ryder?" şeklinde konuşma yapınca
Ryder: Who is Ryder? I'm not Ryder
der ve tabii ki kasiyer yemediği için bizimkileri pompalı tüfekle kovalamaya başlar :D

Satıcı: Ryder, not this again!

Ryder: It ain't me fool!
Canky
Üye

Satıcı: Ryder, not this again!

Ryder: It ain't me fool!

devamında da i feel sorry for your dad diyerek lafı koyar satıcımız ama ben hep o satıcıyı öldürüp silahını alıyorum
Kimi
Üye
GTA IV de gayin biriyle randevuya gittikten sonra:

Brucie:Randevunuz nasıl geçti?
NB:Pek iyi değil.Bir daha birbirimizi göreceğimizi düşünmüyorum.Hatta o bir daha hiç kimseyi göremeyecek.

(Buna benzer bir şeydi.O görevde sitede ki profilimiz de güzeldi :D)

GTA IV de çok ufak bir kaza yaptık.Adam beni indirip dövmeye başladı.Tam kavga moduna girecekken adamı polis aldı götürdü :D
kublay1
Üye
LOS DEPARADOS GÖREVİ SONU  TELEFON ZIR ÇALAR CARL AÇAR
(ARAYAN CATALİNA DIR) SENİ SEVİYORUM AVRONE DER
CARL BEN CARL CATALİNA DER
BEN GÜLERKEN CATALİNA ÖZÜR DİLEMEYE ÇALIŞIR
  :D :D :D
bide pier 69 da cezar ın t bone mendez e küfürüçok komik bir şekiledi söyledi
discussioncontroller