En çok güldüren Gta sahneleri
145678
maxkiller
Üye
Arkadaşlar ben de gta 4 the ballad of gay tony oynarken yanımda arkadaş var onu eğlendirmek için motoru aldım bastım gaza...Motor son sürat gidiyor hadi çarpıyım bi araca dedim arkadaşa (adam garip yerlere uçtuğunu görünce eğlencez tabii :) ) bir çarptım araca adam 100-150 metre havalandı adam havadayken paraşütü açarak yere indik :) bu olaydan sonra hep bunu yapmayı denedim hiç yapamadım :S

Bir de Gta 4te multide "friendly fire off" olunca millet birbirine kızarsa o yere roket atarak birbirlerini öldürmeye çalışıyorlar(Roket atınca adam havalara uçuyo roketi online oyuncu attığı için canı gitmiyor adam yere çakılınca canı gitiyor :D :) )
arsansa99arsansa99
Üye
Enewwss dedi:

Bence trollükten vazgeçip normal üye olma yolunda ilerliyosun :D

ben mi?
The White Lord
Üye
Ah ah, ben hep ara sahneleri geçtiğim için o güzel sohbetleri bi göremedim :D
luffyluffy
Üye
gta4'ün başında ilk daireye gelindiğinde niko masada ciddi bir şey anlatırken roman kafasını indirmiş ve gayet mazlum dinliyor pozisyonundadır..oysa ki uyuyordur..niko o kadar anlattıktan sonra "hey!Roman , you sleep !?!" şeklinde dönünce koparım hep..
DarkAngel
Üye
SA da Ryder'ın artistik bir şekilde pizzacıya girmesi ve 'anaam' der gibi çıkması.
;D
arsansa99arsansa99
Üye
3 yıl önce ne kadar da...gereksiz bir insanmışım yahu :D
FirewingFirewing
Üye
Hepimiz kimi zaman gereksiz olduk ama konuyu hortlatman daha gereksizdi emin ol =)

Ya da değildir belki de, hmmm...
145678
discussioncontroller