UFO'lara inanır mısınız?
Jedi Panelvan
Üye
Durun siz kardeşsiniz!!

Olm yapmayın işte, şahsen açık konuşayım ikiniz de bu forumda okunası, değerli ve benim de sevdiğim arkadaşlarsınız. Fikir ayrımında olmanız çok normal fakat abartmadan, hakaretleşmeden tartışın tamam mı? ;)

Rajaz
Üye
Vay anasını loverman, naptınız abi siz destan mı yazdın yahu. o.o
Toorex
Üye
Öyle bir yazmışlar ki Tüm site komple çökecek diye korktum (yalan)..
Cthulhu
Üye
Fiyuuuu, sakinleşin beyler. Böyle sinir yapmaya gerek yok, özellikle de bu konuda.
Yalnız bu başlıkta gerçekten bir problem var gibi. Belki de başlık "inanmak" ile ilgili olduğu içindir ama herkes birbirine "bu böyledir şu şöyledir hülenn" şeklinde saldırmaktan zevk mi alıyor artık bilemiyorum. Yapmayın böyle.
Rajaz
Üye
Ufo'lar bize inanıyorlar mı? Ben bıraktım onlara inanmayı, hıh. Onlar bize inansalardı gelirlerdi şimdiye. :'(
Misafir
Ben hem inanırım hem inanmam,çünkü hem onlardan tırsarım çünkü ziyarete gelirlerse hepimizi bir anda küçük kül parçacıklarını dönüştürebilirler diye,hemde tırsmam çünkü gelirlerse dostlukda isteyebilirler ;D
Cthulhu
Üye
Bazı eski uygarlıkların yaptıkları resimlerde bulunan ve bir takım elipsimsi nesnelerden kafalarında yuvarlak şeyler olan zatların çıkması (bu tür şeylerdi galiba hatırlayamıyorum tam) ilginç bir tema bence. "uçan daire" ilk olarak nasıl ortaya çıktı? Hani eski resimlerde de neden daire söz konusu?
kurtkapankurtkapan
Üye
ElegostElegost
Üye
Cthulhu dedi:

Bazı eski uygarlıkların yaptıkları resimlerde bulunan ve bir takım elipsimsi nesnelerden kafalarında yuvarlak şeyler olan zatların çıkması (bu tür şeylerdi galiba hatırlayamıyorum tam) ilginç bir tema bence. "uçan daire" ilk olarak nasıl ortaya çıktı? Hani eski resimlerde de neden daire söz konusu?

Çünkü daire eskiden de vardı.

Nasıl efsaneler günümüze kadar varlığını devam ettiriyorsa, geçmiş çağlarda birilerinin dış dünyadan gelebilecek varlıkların birer uçan daire içinde geleceğini hayal etmesi ( günümüzde bile uçan daire olarak kabul edilmesi garip, zira daire şeklinde bir uzay taşıtı kullanmış değil insanlık ) gayet normal aslında. Çünkü hayal bu. Günümüze kadar da bu hayalin devam etmesi pek de şüphe uyandırıcı sayılmaz. Çünkü uzaylıların uçan daireler içinde olduklarına bence onların sayesinde inanıyoruz. Muz çizselerdi, uçan muzlar arayacaktık gökyüzünde.

Ama pek tabii uzaylılar gerçekten gelmiş de olabilir.
Supertramp
Üye
ucan daire nazilerin özel bir projesiydi(dikine silindir di aslinda) Ordan cikmis gizli projelerinden biri. Amerikalilar gizli üslerini ele gecirince projeyi de bulmus oldular. Bundan sonra denemeye baslamis olucaklar ki bunun tirivirilari cikti.
discussioncontroller