Favori DS oyununuz
Misafir
Puhaha dedi:

Gyakuten Kenji ile haşır neşirim bu aralar (bitirdim, 2. sefer oynuyorum). Hani favorilerim arasına girmek üzere kendisi.

Gyakuten Kenji çıktı mı (İngilizce olarak) ?Neyse ilk önce Gyakuten Saiban 2-3'ü bitireyim (İngilizce olarak tabii) bitireyim sonra geçerim ona.
Misafir
Sadece japonca var henüz. Puhaha bey de japonca oynuyor. İki gözümle gördüm. Patch'lememiş de.
sawwormsawworm
Üye
Suikoden'de şu anda favori listeme girmiş bulunmakta. Gerçekten güzel bir Rpg, Konami'yi yerim ben yerim.
Misafir
Shin megami tensei: devil survivor çıktı. Böyle RPG görmedim arkadaş. Açılışı yeter.
HazeHaze
Üye
FF IV ve KitN'dan sonra bulaşayım hemen. =d
Misafir
KitN'ı anlayabildin mi ya?
Güzel aslında da bitmek bilmeyen tutorialleri ve anlaşılmaz oyun sistemi sabırsız oyuncuların hevesini kaçırıyor.
HazeHaze
Üye
Oyun sistemini az çok çözdüm de, senaryo çok kopuk gidiyor ya. :P Konuyu yarım yamalak anladım.

Oyunun mantığı hareket kabiliyeti olan birimleri kullanıp konum aldıklarında diğer birimlerle değiştirip yaratık pataklamaya dayanıyor. ;D Tabii birçok faktör var, bu en basite indirgenmişi. Oyuna girmeden önce tutorialları yalayıp yutmak lazım, ben oyuna başlamadan önce bir-bir buçuk saat orada geçirdim sanırım.
sawwormsawworm
Üye
Knights in the Nightmare güzel mi gerçekten? :| Baya bi öneren var da.
HazeHaze
Üye
Ne aradığına bağlı. Sıradan bir SRPG arıyorsan hayalkırıklığına uğrarsın. Değişik ve yeni birşeyler arıyorsan hoşuna gidebilir ama. Videoların bile tam anlatamadığını söylüyorlardı sanırım, deneyip görmek lazım bir. Ben sevdim, ama pek sürükleyici değil bence. İlerledikçe çok yoruyor bir de, ufacık ekran o kadar kalabalıklaşıyor ki. Daha başlarda sayılırım hem. (13. sahnede miyim neyim)
sawwormsawworm
Üye
Oyunda karakterin yürüyebilme olayını çakamadım aslında, hani saldırmak "charge" et bırak tarzında fakat, gerçekten nasıl yürünüyor? Harita da tek bi yerde durup saldırmakta komik kaçıyor :P
discussioncontroller