Favori DS oyununuz
HazeHaze
Üye
Oyunda yalnızca Duelist ve Lance Knight (böyle miydi, onu bile unutmuşum :P) hareket edebiliyor zaten, diğer karakterler sabit. Chaos durumundaki saldırılarla hareket ediyorlar. Duelist ayrıca basamak çıkabiliyor sanırım, ama bir seferde bir kare ilerleyebiliyor,  L. Knight ise charge a bağlı olarak bir veya iki kare gidebiliyor, ama basamak olmaması gerekiyor. Sonradan isteğe bağlı olarak diğer karakterlerle değiştirilebiliyorlar, sıra başı geldiğinde.
melampyge
Üye
keşke ds lite siparişi vermeden okusaymışım bu 11 sayfayı. bu oyunların hiçbirinden haberim yok, anlatılanlar da pek ilgimi çekmedi. sandman ve spawn gibi aşmış çizgi romanları okuduktan sonra manga çizimi görmeye dayanamayan, avatar'ı full metal alchemist'e tercih eden bendenizi psp paklarmış gibi geldi =). bakalım, bu mesajı ileride benim durumumda olanlar için editlerim =).
Misafir
melampyge dedi:

keşke ds lite siparişi vermeden okusaymışım bu 11 sayfayı. bu oyunların hiçbirinden haberim yok, anlatılanlar da pek ilgimi çekmedi. sandman ve spawn gibi aşmış çizgi romanları okuduktan sonra manga çizimi görmeye dayanamayan, avatar'ı full metal alchemist'e tercih eden bendenizi psp paklarmış gibi geldi =). bakalım, bu mesajı ileride benim durumumda olanlar için editlerim =).

4000 tane oyunun içinde sana uyanı mutlaka vardır.
Bu forumun belli kalıplaşmış zevkleri var, o yüzden genelde onlar konuşulduğu için senin ilgini pek çekmemiş olabilir :D
Yine de bir bakın derim, aletten sıkılma durumuna geldiğinde buyur reçeteni yazalım.
melampyge
Üye
Isshin dedi:

4000 tane oyunun içinde sana uyanı mutlaka vardır.
Bu forumun belli kalıplaşmış zevkleri var, o yüzden genelde onlar konuşulduğu için senin ilgini pek çekmemiş olabilir :D
Yine de bir bakın derim, aletten sıkılma durumuna geldiğinde buyur reçeteni yazalım.

o zaman hazır yakalamışken birini sorayım, yarın oyun da almayı düşünüyorum birkaç tane. yeni başlayan biri için tavsiye ettiğin bir oyun var mı?
Misafir
Multi mi rpg mi single adventure mı?

RPG seviyorsan asla pişman olmazsın. Çünkü zibil gibi rpg var DS'e.
Misafir
Lynx lynx dedi:

Multi mi rpg mi single adventure mı?

RPG seviyorsan asla pişman olmazsın. Çünkü zibil gibi rpg var DS'e.

Lynx Lynx'e katlıyorum.

Eöö.. Mert, uyusana?  :weirdface:
Misafir
Uyku zaman kaybı. Supernatural izleyerek dinlemek daha güzel. :D Yapılcak bir sürü iş daha okula falan uğrayıp öss ile uğraşıcam. Ayrıca ayıklanacak dvd'ler de var. Of ufunet bastı yine. ._.
Vaizard
Üye
@melampyge: Yeni başlayanlara Mario Kart iyi gidebilir. İlk olarak Nintendo exc. oyunlara bir bak derim. RPG o kadar çok var ki hangisini alacağını şaşırabilirsin. Aslında hiç uğraşma hemen bir M3 ya da R4 al. Çünkü o kadar çok iyi oyun var ki para dayanmaz.
alperen92
Üye
Worms Open Warfare 2'yi beğenerek oynamaktayım.
Özellikle Puzzle kısmı. Bumeranglı bölüm (14'tü galiba) çok güzeldi.
Puhaha
Üye
Tetris de güzeldir, Level 25'ten sonrasını görebilmek için uğraşıp duruyorum.
discussioncontroller