Sapphire Summer Games 4. Hafta
Senceru
Üye
3.Haftayı Kaçırdım... 4.Haftaya Gelicem Büyük İhtimal.UEFA EURO 2008,FIFA 08 Var Değil Mi Yine ? Tabii Hediyeli Olarak :) Gamepad,Ekran Kartı...

Bu Sefer Birşey Alıcam :D 2.Haftadaki Gibi Anahtarlıkla Dönmicem :) Gerçi Oda Güzel :)

EURO 2008 e Ödül Koymayı Unutmayalım... :D
akara
Üye
Senceru
Üye
Teşekkürler Senceru

Sapphire Summer Games 4. Hafta etkinliğine kaydoldunuz.

ayrıca...

Senceru dedi:

UEFA EURO 2008,FIFA 08 Var Değil Mi Yine ? Tabii Hediyeli Olarak :) Gamepad,Ekran Kartı...

Misafir
Senceru dedi:

UEFA EURO 2008,FIFA 08 Var Değil Mi Yine ?

sormak istediğim(alıntı) + pes08 varmı ?
KennyOii
Üye
ülkem futbol aşkıyla yanıp tutuşuyor jahksjdk bakın hala cs diyonuz adamlar fifa pes euro diye kuduruyor :D

pes'i oynatmıyorlarmış galiba bilmiyorum 5dakika çok az geliyormuş, bence 3 futbol oyununuda sırayla oynatsınlar..

FIFA, EURO, PES
Senceru
Üye
haha :) fifa euro olması lzm pes olmasada olur benim için :D
NeoTr
Üye
Birde Euro2008 ve PES2008 de 2.Haftada finale 3 kişi kalmıştı. 3.Haftada aynısı olmuş sanırım. Buna bir çözüm geliştirsek.

Son olarak futbol oyunlarında diğer oyunlarda olduğu gibi bağlantı koptuğunda baştan oynanmaz. CS de server dan oluşan problemle oyundan atıyor çünkü. Futbol oyunlarından sadece Euro2008 de oyundan atmıştı. Bu sorun oyundan kaynaklanıyor. Belli belirsiz yerde kopuyor. O yüzden maçlar kaçıncı dakikada koptuysa kalan süre oynanır galip belirlenir. Hem süre bakımından da sizler için avantaj olur.

Bu yüzden bir çok arkadaş mağdur oldu. Oyunda bot olmadığı için karşı tarafın bağlantıyı bilerek koparıp koparmadığınıda bilemiyoruz. Fifa 08 de bu var en azından. Umarım bunları değerlendirirsiniz. Saygılar sevgiler...
Venom
Üye
Gelmeye çalışacağım yine ancak PES2008 turnuvası erken bir saatte olsun. Saat 22:00'da gitmek zorundayım, yoksa eve dönemeyebilirim:)
akara
Üye
Bunlar için önlem alacağız Neo. Teşekkürler :)
KennyOii
Üye
eline bakalım adamın damla left winkey'e basarsa dövelim masjdk
discussioncontroller