Grand Theft Auto: San Andreas
hannibal_king
Üye
San Andreas'la ilgili konuşmak veya tartışmak istediğiniz ilginç şeyleri, müzikleri, çeteleri, arabaları, vb. şeyleri artık bu başlık altında konuşunuz lütfen.

Oyunla ilgili ufak bir bilgi de olsun:

GTA: San Andreas, Rockstar Games'in GTA serisinin 5. oyunu. Selefleri Vice City ve GTA III'ten büyük haritası ve çete sistemiyle ayrılan San Andreas, Amerika Birleşik Devletleri'nde birçok kez mahkemeye verildi. GTA serisinin şiddetine bir de ağır küfür ve cinsellik eklenince San Andreas dava konusunda önceki dört oyunu da geçti. Fakat buna rağmen bütün eleştirmenlerden istisnasız 90 ve üstü notlar alan San Andreas çıktığı üç platformda da çok büyük rakamlara ulaştı.

Oyun, ana karakter Carl "CJ" Johnson'ın 1992 yılında annesinin cenazesine dönmek için San Andreas'a geri dönüşüyle başlıyor. Çetesi Grove Street Families'in dağıldığını öğrenen CJ, temelli dönmeye karar verir.

Oyunun en büyük farklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri. Belirli yetenekleri geliştirebilmenin dışında karakterin görünüşünü de değiştirebiliyoruz.

Alıntıdır.
gta_san _andreas_uzmanlar
Üye
evet ben başlayayayım 1-polislerden kaçıyordum..helikopter geldi. içindeki herifi vurayım dedim içinde herif yoktu2-arada bir hava kırmızı renge dönüşüyor.3-las venturas ta kuma batmış bir kulübe var.4-ağaçların üzerinde kafatasına benzer şeyler gördüm-5-bir da dağda gezerken parlayan beyaz bir cisim gördüm. korkudan yaklaşamadım.
Kaelin
Üye
Oha niye korkuyon ki? :D Oyun bu abi korkma hiç bişey gerçek değil tamam geçti geçti... :D
gta_san _andreas_uzmanlar
Üye
sen görcektin  resmi var sa göstercem  inanılmaz korkunçtuu.. keşke benim yerimde sen olsaydın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misafir
Keşke... eheh.
Quel
Üye
komedi ya :D resident evil falan oynuyo musun uzman :D
Misafir
sen undying oynama ozaman hehe aynen valla komedi :D bu yazıyı okuduktan sonra ben geceleri s.a oynayamıyorum off :D
Quel
Üye
lafını bile etmiyo artık :d
cank
Üye
GTA:SA için Yeti modunun nerden bulabilirim? GTA 4 bilgisayara gelene kadar bunlarla oyalanacağız artık.
osman_kaya
Üye
internetten ara bir sürü çıkar
RaideN
Üye
Korku meselesi geçmiş,bendede ilginç bir şey var.Mesela oyunda haritanın dışı olarak tabir ettiğimiz,oynama alanının dışındaki yerlere gitmeye korkuyorum.Örneğin battlefield2'de uçağı alıp uzaklara gitmeye çalışmış ama korkudan geri dönmüştüm :) İlginç bir durum.
discussioncontroller