Symbelmyne Knights
Silverlex
Üye
Merhaba;

Symbelmyne Knights... 24/04/2007 kutuluş tarihi ile oyundaki en köklü kinshiplerdendir. Snowbourn serverında kurulmuştur. Tamamen Türklerden oluşan bir kinshiptir. Sevimli bir kinhouse ve yardımsever üyeleri vardır.

Şimdi Symbelmyne Knights Orta Dünya nın yeni savaşçılarını arıyor. Üye alımı konusunda lvl, class ya da tecrübe sınırlaması yoktur. Kinshipimiz yardımsever, saygılı, takım olarak hareket edebilen ve Orta Dünyada eğlence arayan herkese açıktır.

Detaylı bilgi ve üyelik başvurusu için bu başlık altından ya da e-mail ve msn adresim ile bana ulaşabilirsiniz;
e-mail ve msn: silverradio@gmail.com

Symbelmyne Knights

Alanore
Blight
Üye
Ben de Theodrien bırakmadan önce onunla konuşarak girmiştim ama, kinshipde çok az kişi online oluyordu. Üyelerin büyük bir kısmı on günlerdir(?) oynamamış. Şahsen selam dediğimde cevap alamadığım bile oldu. Kötülemek için demiyorum ama benim gözlemlerime göre durum bu şekildeydi.
Silverlex
Üye
Online konusunda haklısın fakat şu son 4 gündür SK azar azar yapılanmaya başladı. Theodrien'in (lider) gidişiyle SK da tek officer ben kaldım, şu anda da vekaleten liderlik yapıyorum. Ama moria ile herkes geri gelecektir. O zamana kadar kinsihpe yeni üyeler katmak istedim. Ben beraber takılabileceğimiz arkadaşlarımız çoğalsın diye böyle bir başlık açtım. Hem de snowbourn serverında oynayan Türklerin birbirlerinden haberi olsun istedim.
rohan
Üye
sk nın beta server larda kuruldugu zamandan berı ıcınde bulundum,farklı karakterlerle oynadım,bir kere ayrıldım yabancı bir kinsip e gectim ama sonra yeniden sk ya döndüm.kendi tecrübelerime göre sk da yardımlasma ve ınsan ılıskılerı gayet ıyı oldugunu soyleyebılırım.yabancı bır kınsıpde aylarca bulundum 39lvl dan 50 lvl a kadar tek basıma kastım kımse yardım ıstermısın dıye sormadı yada ah da sattıgı ıtemlerden bıze lazım degıl dıye vermedı.hatta kınship evıne hedıye bile yolladım tesekkur ederız dıye bır mail bıle atılmadı...

kısacası ben oyunda en cok sk da mutlu oldum ve sk da gordugum yardımlasma ve sohbet ortamını baska bıyerde gormedım....

onlıne kısı sayısına gelınce evt o konuda biraz sıkıntı var suan ama emınım zaman ıcınde o sorunda cozulecektır...

kısacası snowbourn server ındakı arkadasları bekliyoruz...

Symbelmyne Knights

dageras
Blight
Üye
Ben SK'dan yeni ayrıldım, çünkü online olan kesimde yüksek leveldı ve grup questler vs. gibi yardım konusunda tek kalıyordum. Bir de sohbet ortamı da pek olmayınca, başka bir guilde girme kararı aldım. Umarım yakın zamanda daha da gelişir(düşük level oyuncuların girip birlikte  gelişmesi) ben de seve seve gelirim. :)

Üste yorum: Eminim ki yardımlaşma çoktu çünkü herkes aynı anda gelişiyordu, fakat şimdi çoğunluk zaten belli bir yere geldiği için levelı düşük insan tek kalıyor.
Silverlex
Üye
Bu akşam itibati ile eski SK eski oyuncularından Ravent ile ben yeni char açıyoruz. Düşük lvl den kastın nedir? İstersen beraber takılabiliriz.

Blight Editine Edit: SK da ol ya da olma. Ben online iken sana yardım lazım olursa /tell atman yeterli. Seve seve her konuda yardımcı olurum.
Blight
Üye
Yani aynı anda 10-15 kişi, 10-20 level arasında oyuncu olduğunda maksimum yardımlaşma, eğlence olur. Fakat 2-3, 10 küsur level oyuncu varsa yardımlaşma daha azdır, hele ki dediğiniz gibi kinship taa beta sürecinde kurulmuş, oturmuş, yeni gelenin alışması zor oluyor, sohbet koyu olmadıkça.
rohan
Üye
blight level kacsın sorabılırmıyım bıde oyundakı ısmın nedır.arkadas lıstesıne ekleyım senı yardım gerektımı bı mesaj atman yeterlı...
Blight
Üye
15 Hunter - Mandolore. İlginiz için teşekkürler.

Yani zorla /tell atıp gelin hemen şeklinde değil de, işte dungeon yapalım mı?(daha WoW'daki gibi koordineli dungeon(dungeonsa adı:) yapmadım hiç bu arada, yani grupla girip herkesin bir görevi olduğu türden:) veya herkes aynı yerde devam eder quest serilerine öyle devamlı bir yardımlaşma söz ettiğim. Yoksa şahsen ben olsam biri tell atıp zırt pırt yardım et demesi benim hoşuma gitmezdi. :)
Silverlex
Üye
Yeni gelenin alışması neden zor oluyor onu anlamadım. Ama şunun garantisini veririm, 2-3 kişi de olsa sabit bir ekip olarak oynadığında aldığın zevkten daha fazlası yoktur. 2 kişi olsa bile 10-20lvl de kalman imkansız çünkü çok hızlı lvl alıyorsun. Herşey lvl değil oyunda, hadi parti veriyoruz dedik mi 10küsür eleman toplanır bir günde; bütün içki, tütün, pasta, börek vs.. gibi ürünler itina ile tüketilir :)

üstteki yoruma edit: Oyunda öyle bi an gelyor ki resmen yalvarıyorum birilerine yardım edeyim diye. Zırt pırt bana yardım için tell atabilirsin ;) Bu arada madem lvl 15 sin, biz sana 1 günde yetişiriz istersen beraber takılabiliriz. Server şu anda bakımda 1-2saat sonra açılacak, oyunda görüşürüz.
Blight
Üye
Ha işte bahsettiğim bu işte, ben bunu göremedim de birkaç aylık SK üyeliğimde, o yüzden. :)

Dediğim gibi yeni gelen adamın denginde onunla sürekli ekip olacak birileri yoksa konuşacak bir şey bulmak zor oluyor. :)
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller