Kayıt ve Kayıt Parası Duyurusu
akara
Üye
Merhaba;

Bildiğiniz gibi Sapphire Summer Games ücreti (1 yemek, 1 içecek, 1 Oyungezer Dergisi ve 15 ytl değerindeki Rogge TFT/LCD temizlik seti bu ücrete dahil) 10 ytl'di. Bu haftadan itibaren önceden internet kaydınızı yapmak koşuluyla; yemek, içecek, dergi ve temizlik setinden feragat ederek Sapphire Summer Games'e ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Ben acıkmam, ben susamam, ben monitörümü temizlemem diyorsanız artık size göre de bir seçeneğimiz var :)
KATLIAMCI
Üye
dergiler eskimi olcak ???

ve bide geçen bana dergi kalmamıstı o nolcak ???

adrese göndeririz denmişti ama üşendim uğraşmadım :D

yada bosver gitsin napcanız benle =)
KATLIAMCI
Üye
darbe yapacam ödüllere

böylece siz ödül alma derdinden kurtulceksınız =)
xtr
Üye
Öncelikle bu turnuvayı gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler :) Bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız çok teşekkür ederim .
1- Ben ve geleceğim arkadaşım fps oyunları haricinde (Cs, battlefield, cod4 vs. vs.)  diğer oyunları pek oynamayı sevmiyoruz. Forumda gördüğüm üzerede fifa turnuvaları yapıyormussunuz. Bazı arkadaşlarımız fifa yaparken bazıları cs felan yapabiliyormu.
2. ve diğer bir sorumda biz ümraniyeden beşiktaşa geleceğiz saatleri 17:00 24:00 olduğunu gördük kalmamız sorun değil yalnız, o saatte ümraniyeye dönecek ne otobüs nede vapur bulabiliriz heralde :) Saatler bu şekildemi oluyor yoksa değişiyormu?
Tekrar teşekkürler  :D :D :D
Falanca
Üye
Abi milletin hevesini kırma... Yoksa ortada turnuva olmaz. Turnuva olmazsa Berkant gelemez. Berkant gelemezse peruğunu elleyemem, gibi...
a_smurfa_smurf
Üye
Xaladin dedi:

Ay gören de... altı üstü bir tişört veriyorlar.

Sapphire'den HD3600 serisi ekran kartı.
Logitech Precise Gamepad.
Aral'dan Orijinal Pes2008'ler.
ZyXEL'den USB Kablosuz DSL alıcılar.
Battlefield Bad Company tshirt'leri ve el bombaları.

Bu hafta verdiğimiz ödüllerden bazılarıydı...
Falanca
Üye
a-smurf dedi:

Yalnız feci patladı adam...
Sovereign
Üye
a-smurf dedi:

Umarım Ankara'ya gelmeden Sapphire nVidia ile anlaşır :P
Kaelin
Üye
xtr dedi:

Öncelikle bu turnuvayı gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler :) Bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız çok teşekkür ederim .
1- Ben ve geleceğim arkadaşım fps oyunları haricinde (Cs, battlefield, cod4 vs. vs.)  diğer oyunları pek oynamayı sevmiyoruz. Forumda gördüğüm üzerede fifa turnuvaları yapıyormussunuz. Bazı arkadaşlarımız fifa yaparken bazıları cs felan yapabiliyormu.
2. ve diğer bir sorumda biz ümraniyeden beşiktaşa geleceğiz saatleri 17:00 24:00 olduğunu gördük kalmamız sorun değil yalnız, o saatte ümraniyeye dönecek ne otobüs nede vapur bulabiliriz heralde :) Saatler bu şekildemi oluyor yoksa değişiyormu?
Tekrar teşekkürler  :D :D :D

Ben ümraniyede otururken (12 yıl önce :D ) kadıköyden ümraniyeye her saat dolmuş vardı. Beşiktaştan kadıköye zaten var.
12 yıl önce diyorum ama teee o zamanlar varsa bu zaman da vardır kesin yahu.
neRon
Üye
Ankara'dakine katılmayı düşünüyorum. Tek sorum şu: İlla önceden kayıt yaptırmam gerekiyor mu? Turnuva günü 10 ytl ile gitsem catlak kafeye katılabilir miyim?
akara
Üye
neRon dedi:

Ankara'dakine katılmayı düşünüyorum. Tek sorum şu: İlla önceden kayıt yaptırmam gerekiyor mu? Turnuva günü 10 ytl ile gitsem catlak kafeye katılabilir miyim?

Önceden kayıt yaptırman senin açından daha iyi olur çünkü o gün önce internet kaydı olanların kayıtlarını alıyoruz. İnternet kaydı olmayanları biraz bekletiyoruz. İnternetten kayıt yaptırırsan hemen kaydın alınır ve hemen bilgisayarının başına geçebilirsin :) Ankara ve İzmir kayıtları çarşamba günü açılacak.
discussioncontroller