Gelmiş Geçmiş En İğrenç Oyun
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
kınayt (!!!) desem yeterli sanırım =))
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Knight'la Silk Road'a çok yükleniyorsunuz (yanlış diyorsunuz demiyorum, yanlış anlamayın :D) ve ben hayatımda hiç mmorpg oynamamış (bir kere KO'yu açmışlığım vardır, o da meraktan) birisiyim (NEYYYY?!! diye bağırdığınızı duyar gibiyim...). Şimdi benim merak ettiğim bir şey var; Silk Road'ı indiriyorum, üyle oldum, her şey tamam, ama oyunda sadece türk oyuncular mı var? Böyle WoW'da bahsedilen kalitede hiç mi oyuncu yok, iş yakınken döneyim mi? Öyle diyorsanız da hangi MMORPG önerirsiniz? Ücretsiz, tabii...
razer
Üye
Titanic'in oyunu vardı.Çok taka bişeydi.
Munjin
Üye
Torocan dedi:

GtaIV çok iğrenç berbat sux

şakaaa

Torocan dedi:

GtaIV çok iğrenç berbat sux

şakaaa

Aynı şakayı iki kez yaparsan şaka özelliğini yitirir yalnız.

Sonuç: Amanın, ne diyor bu?
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye

Knight'la Silk Road'a çok yükleniyorsunuz (yanlış diyorsunuz demiyorum, yanlış anlamayın :D) ve ben hayatımda hiç mmorpg oynamamış (bir kere KO'yu açmışlığım vardır, o da meraktan) birisiyim (NEYYYY?!! diye bağırdığınızı duyar gibiyim...). Şimdi benim merak ettiğim bir şey var; Silk Road'ı indiriyorum, üyle oldum, her şey tamam, ama oyunda sadece türk oyuncular mı var? Böyle WoW'da bahsedilen kalitede hiç mi oyuncu yok, iş yakınken döneyim mi? Öyle diyorsanız da hangi MMORPG önerirsiniz? Ücretsiz, tabii...

ilk yayılmaya başladığı dönemde yaklaşık bir ay kadar knight oynadım o yüzden iğrenç diyebiliyorum ilk oynadığım dvoydu ama onun üstüne o kadar güzel f2p dvolar oynadım ki knight çok sönük kaldı silkroad ise bence gayet güzel ama sadece türk oyuncular yok koreden falan da oyuncular var en azından denemeni tavsiye ederim (beğenmezsen zevkler ve renkler meselesi devreye giriyor :D)
deathly hallowdeathly hallow
Üye
cevap için tşk :) Ve denedim, ama sunucuların hepsi "crowded", yani kalabalık oluyor, şans buldukça açıp oynayacağım artık :) dün biraz oynadım ve sevdim, tek sevmediğim kısmı aynı yere git gel git gel çok oluyor...

bir de ayrıca, football superstars diye bir online oyun indirdim, oyun high'ta 8800GT, 3.GB RAM ve 2.4 quad core istiyor, f2p o da; bir deneyeyim bakalım, grafikler güzel gözüküyor ;)
thegame
Üye
Bkz:Oyunlardan film,filmlerden oyun...(İstisnalar kaideyi bozmaz.)
thelegendman11thelegendman11
Üye
Sims 2 nedense hiç ısınamadım ilk psp'de denedim beğenmedim belki psp kontrollerindendir diye pc'de deniyim dedim orda da beğenmedim
Misafir
Bi aralar çok oynardım,şimdi dönüp şöyle bi düşününce ne kadar da gereksizmiş diyorum.Cevabım Sims efendim,eğer yakınlarınızda bu oyunu oynayan henüz ergenliğe girmemiş kız ve ya erkek çocuk görürseniz,gerekirse şiddet kullanarak oyunu kapatın,kapattırın...2 tane sanal vücudu mutlu etcez diye--yok yedir,işet,yatır ninni söyle sevgili bul vs vs-- kendi beynimize eziyet çektirmişiz!!
nemesisdarkman
Üye
Abartmayın o kadar.
discussioncontroller