Piramitlerin Gizemi
SnakeSnake
Üye
Thesus
Üye
bende pramitlerle ilgili bir video izlemiştim mısırlıların kablosuz elektrik kullandıklarıyla ilgiliydi.Pramitlerin elektrik santralleri olarak kullanıldıklarından bahsediliyordu.Ama bencede pramitler insanlar tarafından yapıldı çünkü bunu D.D canlıların yaptığını söylemek mısırlılara hakaret olur.düşünsenize bir oyunu zar zor bitiriyorsun adamın teki çıkıp sen bunu tek başına yapmış olamazsın kesin hile kullandın yada başkası bitirdi demesi gibi birşey.
BloodyMassiveBloodyMassive
Üye
Piramitler:
%25 köle
%75 uzaylı :D
PiranhaPiranha
Üye
Eski Mısır Firavunlar diyarı toprakları Piramitler, efsanevi Tapınaklar derseniz(ki konuda diyorsunuz zaten) bende size "Tomb Raider: The Last Revelation" oyunu derim ve uzaklaşırım:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tomb_Raider:_The_Last_Revelation
http://www.ign.com/articles/1999/12/11/tomb-raider-the-last-revelation-2
http://www.gamespot.com/tomb-raider-the-last-revelation/platform/pc/

Beni firavunlara eski Egypt tapınaklarına hikayeleri efsanelerine mimarisine vb alıştıran etkisinde bırakan herhalde bu T.R.IV oyunundan başkası olamaz. Ha tabi birde The Mummy (1999) http://www.imdb.com/title/tt0120616/ ve The Mummy Returns (2001) ( http://www.imdb.com/title/tt0209163/ filmlerini de unutmayalım lütfen B) (Bu arada, T.R.IV demişken kapak resmine bakıp Lara ablanızın göğüs bölgesine takılmayınız :lol: Ben tamamen oyundan konusundan mekanlarından bahsediyorum ona göre). Neden bunu böyle açıklama ihtiyacı duydum ki birde onu düşünüyorum :D
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
@Quendarth
Abi attığın link çok ilginç ama mantıklı bir açıklama olmuş Fransız bilim adamının da,fakat şöyle bir durum var taht odasına girenler hastalan dı veya öldü demeleri hastalıktan ama sonra bu adama hiç bir şey olmamış girince odaya.
Hadi girdi ve yalandı o hastalık olayı ama o giren bilim adamları neden o odaya sinirlenip küfürler,el hareketleri yazmış duvarlara ve sonra çıldırıp hiç bir şey söylemeyip gerçeği saklamışlar bu güne kadar,merak konusu bu.

Öte yandan şu belgeselci adam,60 üzerinde film çeken piramitlerle ilgili,verdiği tepki ve açıklaması ile san ki bu olayı doğruluyor gibi.

Edit:Bir de o dönem de turistik amaçla böyle şeyler yapalım ülkeye para getirsin diye Piramitleri yapalım demeleri çok ilginç olmuş.Kral odasında da duvara yazmışlar bir de bunu,bu daha da ilginç.
neRon
Üye

@Quendarth
Abi attığın link çok ilginç ama mantıklı bir açıklama olmuş Fransız bilim adamının da,fakat şöyle bir durum var taht odasına girenler hastalan dı veya öldü demeleri hastalıktan,sonra bu adama hiç bir şey olmamış girince odaya.
Hadi girdi ve yalandı o hastalık olayı ama o giren bilim adamları neden o odaya sinirlenip küfürler,el hareketleri yapmış ve sonra çıldırıp hiç bir şey söylemeyip gerçeği saklamışlar bu güne kadar,merak konusu bu.

Öte yandan şu belgeselci adam,60 üzerinde film çeken piramitlerle ilgili,verdiği tepki ve açıklaması ile san ki bu olayı doğruluyor gibi.

Edit:Bir de o dönem de turistkik amaçla böyle şeyler yapalım ülkeye para getirsin diye Piramitleri yapalım demeleri çok ilginç olmuş.Kral odasında da duvara yazmışlar bir de bunu,bu daha da ilginç

:cheer: :cheer: :cheer:

Zaytung'u bir araştır istersen ;P
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Araştır derken?

Ben mesaj da bahsedilen yazıyı sadece yorumladım.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
zaytung geyik, gerçek olmayan haberlerin paylaşıldığı bir site.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Pardon o zaman,ben hiç bu siteyi kullanmadığım için bunu bilmiyordum ve gündeme vurulmuş gerçek bir bilgi sandım.

Neyse zaten o siteyi kullanmıyordum ve kullanmayacağım da bundan sonra.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye


Şu video'yu izleyeniniz oldumu?
discussioncontroller