Neden?
maggezer
Üye
burdan Sinan abiye(bu işleri kesin o ayarlıyodur) neden turnuva sadece 3 ilde düzenliyo.neden doğudaki bi il yok.(ben trabzonda oturuyorum.)yok yani hiç butaraftaki bi il yok.biz katılamıyoz.neden ha Sinan abi neden
Lightbringer Lord
Üye
Büyük olasılıkla fazla talep olmayacağı için olabilir. İkincisi de bu daha çok kişisel bir mesaj olmuş. E kişisel mesaj tuşu vardı :)
William Warner
Üye
Konuyla alakasız ama kişisel mesaj çalışmıyor.Yaşasın Alpha :).
defecteddefected
Üye
Misafir

Konuyla alakasız ama kişisel mesaj çalışmıyor.Yaşasın Alpha :).

Çalışıyor ya, az önce deneme amaçlı bir mesaj yolladım sana  :-\
William Warner
Üye
Bende cevap gönderdim gitti valla.Lafımı geri alıyorum bu konu kapansın! :P
Misafir
Haklısın aslında ama bu iş çok pahalıya mal olabilir, oralarda pek talep olmayabilir vs.. Hâlâ Counter oynamamış illerimiz var doğuda.. Ama 3 il gerçektende az, en azından 10 il olsa fena olmazdı bencede..
neRon
Üye
3 il az, daha da az olan şey istanbul dışındaki illerde organizasyon sayısı. İstanbul'da hemen her gün İzmir ve Ankara'da yok denecek kadar az o da Ağustos'un sonunda.
KennyOii
Üye
öteki illerden hiçbir cafenin başvurmaması olabilir mi?
haşırt_the_bilekbord
Üye
Lucius dedi:

Haklısın aslında ama bu iş çok pahalıya mal olabilir, oralarda pek talep olmayabilir vs.. Hâlâ Counter oynamamış illerimiz var doğuda.. Ama 3 il gerçektende az, en azından 10 il olsa fena olmazdı bencede..

Hayır, o kadar da değil. Eskiden di o sadece Counter oynanması(Bu arada Counter oynanmıyan yer yok, o kadar da ilkel değiliz merak etmeyin :)). Şimdi internet cafeler çoğaldı ve kalitesi de arttı. Celeron işlemcili yerleri kimse tercih etmiyor. Onun yerine BFME2, CoD4 gibi oyunlar oynanıyor, aynı batıdaki gibi.
Falanca
Üye
Yalnız bir yerde sürekli Counter oynanması oranın gelişmiş olduğunu göstermez.
discussioncontroller