Sapphire Summer Games 5. Hafta
akara
Üye
Sapphire Summer Games 5. hafta kayıtlarımız başladı. Artık prosedürü biliyorsunuz. 5. Hafta konuğumuz Wow-turk veeeee dolayısıyla Warcraft ile DOTA!

Spoiler:
Tabii her zamanki gibi CS, COD ve futbol oyunları da var
Senceru
Üye
Teşekkürler Senceru

Sapphire Summer Games 5. Hafta etkinliğine kaydoldunuz.

--
1.Kayıt Benim :)

4.Haftayı Kaçırdım Yine Euro 2008 Turnuvası Yapılmış... 5.Haftaya Kısmetse Kesin Ordayım...Ödüllü EURO 2008 ve FIFA 08 Turnuvaları Olsun Lütfen Sapphire Yetkililerine Sesleniyorum EURO 2008 Yapın Mutlaka :D SCN'den Benim Gibi Bir Çok Kişi Gelicek...
Cracked
Üye
Adminler 4. Haftanın yorumlrına bakarsanz sevinirim aynısını buraya yazmaya gerek duymadım. İsteğimi yerne getririseniz sevnirim... CracKeD
Cracked
Üye
Arkadaslar Madem cs Ve BF 2 gibi Oyunlar oynandı Neden Cod2 Olmasın Çok Eğlenceli Geçeceğinden Eminim. Cod2 Cod4 den sonra Eğlenceli olmıyacağı düşünüle bilir Ancak Ödül Bir Ekran kartı Olduğu zaman Eski Prolar Kasmaz mı ? Ve Ortaya Cok eğlenceli ve çekişmeli bir Görüntü çıkmazmı? Sizde bana Katılıyormusunuz Arkadaşlar?  CracKeD
franch
Üye
2.kayit da benim :D bu hafta cs de 1.ligi kıl payi kacirdim ama bu hafta mutlaka hedef 1.lik :P bu arada euro 08 turnuvasi bu haftada olur umarim.fifa 08 yapilcakti saolsun damla abla istegimizi kırmayip euro 08 yapilmasini istedi.umarim bu h.sonuda euro 08 turnuvasi olur.şimdidn gelcek olan arkadaşlara başarilar...
KATLIAMCI
Üye
Katılıyorum!!!

ve KatlediOrum!!! :D
nfs_carboncu
Üye
yavaş katlet ali xD
Cracked
Üye
Adminlerden Ses Seda Yok !! Çağrılarımıza Kulak Verinn ... :)
CracKeD
metallcii
Üye
poFFF .
umit@rapalemi.com
ekleyip biri ankarada 5 nci haftada olacakmi solerse minnettar olurum
KennyOii
Üye
bu hafta pes
akara
Üye
metallcii Ankara etkinliklerimiz 30 Ağustos ve 31 Ağustos tarihlerinde olacak.
discussioncontroller