Sapphire Summer Games 5. Hafta
hajimenodairinin
Üye
sapphire summer games için facebook sayfası açalım monthilere bahsetmiştim, hatta temiz olsun dedim ben açtım.
buyrun, katılanlar listesine ekleyin kendinizi. hatta üşenmeyin gelmeye hevesli arkadaşlarınıza da davetiye atın falan.
http://www.facebook.com/event.php?eid=19737070749
Cracked
Üye
Cracked dedi:

Arkadaslar Madem cs Ve BF 2 gibi Oyunlar oynandı Neden Cod2 Olmasın Çok Eğlenceli Geçeceğinden Eminim. Cod2 Cod4 den sonra Eğlenceli olmıyacağı düşünüle bilir Ancak Ödül Bir Ekran kartı Olduğu zaman Eski Prolar Kasmaz mı ? Ve Ortaya Cok eğlenceli ve çekişmeli bir Görüntü çıkmazmı? Sizde bana Katılıyormusunuz Arkadaşlar?  CracKeD

Adminler Ltfen bir Cevap!Arkadaslarda Desteklior LTfn CVp ?
a_smurfa_smurf
Üye
Cracked dedi:

Adminler Ltfen bir Cevap!Arkadaslarda Desteklior LTfn CVp ?

yprz .
.nafta.
Üye
Ge-li-yo-ruz :D Bizim tayfa toplamı ve 2-3 sürpriz kişiyle ordayız bu hafta da :D
Misafir
La Kayıt Olduk Bile :D
Koj
Üye
Alla Alla Ben demi Geliyorum Ne :P
akara
Üye
Evet, sürprizi açıklayabiliriz artık. Adekste çok özel "wrath of the lich king" gösterimimiz olacak. Wrath of the lich king'i, yeni kıtayı ve expansionla ilgili her türlü yeniliği bir çoğumuz ilk kez Adeks'te göreceğiz  :dans:
reob
Üye
bu sapphire games günleri hakkında şehir ve içerik olarak bir yere liste konulacak mı?
Lightbringer Lord
Üye
Tam olarak hangi günler oluyordu?
Yoksa bütün hafta mı oluyor?:)
a_smurfa_smurf
Üye
cumartesi, yani bugün.

ayrıca reob, sapphire summer games sitesinde etkinlik programı sayfasına girip hangi gün hangi şehirde var görebilirsin.
discussioncontroller