Sapphire Summer Games 5. Hafta
Imbadin
Üye
görelim şu wrath of lich king i :)
Imbadin
Üye
Güzel düşünülmüş bi aktiviteydi yanlız uygulamada biraz sorun olmuş sanırım. Bidahaki sefere bişeyler değişir mi bilmem ama yinede yazmak istiyorum.

Normalde Adeks'in mutfağı oldukça güzeldir, hizmet iyidir. Ama nedense dün fişimizi verip bi yemek istediğimizde nerde bayat bişey kalmış onu getirdiler. Ardından normal ücretle aynı yemeği istedim arasında bariz bi fark vardı.

Biçok kişi istediği oyunu oynayamadı, makinalarda yüklü değildi

Wrath of Lich King gösterimine gelince, bir projeksyonda yapılır diye düşünüyodum 15" monitörden izledik

birde son olarak girişte verdiğimiz ücret karşılığında verilen derginin 7-8 ay öncesine ait olması da süper can sıkıcı bi durum olup, ellerinde kalan dergileri iteliyolar dememize sebep oldu.
a_smurfa_smurf
Üye
Imbadin dedi:

Güzel düşünülmüş bi aktiviteydi yanlız uygulamada biraz sorun olmuş sanırım. Bidahaki sefere bişeyler değişir mi bilmem ama yinede yazmak istiyorum.

Normalde Adeks'in mutfağı oldukça güzeldir, hizmet iyidir. Ama nedense dün fişimizi verip bi yemek istediğimizde nerde bayat bişey kalmış onu getirdiler. Ardından normal ücretle aynı yemeği istedim arasında bariz bi fark vardı.

Biçok kişi istediği oyunu oynayamadı, makinalarda yüklü değildi

Wrath of Lich King gösterimine gelince, bir projeksyonda yapılır diye düşünüyodum 15" monitörden izledik

birde son olarak girişte verdiğimiz ücret karşılığında verilen derginin 7-8 ay öncesine ait olması da süper can sıkıcı bi durum olup, ellerinde kalan dergileri iteliyolar dememize sebep oldu.

Görüşlerin için teşekkürler Imbadin. Yemek konusundaki şikayetini ilettim, ancak böyle bir şeyin kasten yapılmış olacağına inanmıyorum, yine de dediğim gibi ilettim şikayetini.

Oyun konusunda da biz de dün çok şikayetçiydik. Normalde Adeks'te haftada bir makinalara format atılıyor, ve oyunlar önceki geceden yükleniyor. Ancak bu hafta oyunlar yüklenmemiş. Haftaya, önceki geceden gidip bizzat yükleyeceğiz oyunları.

Dergi konusuna gelirsem, evet dergiler 7-8 ay öncesinin ama bizim elimizdeki dergiler de zaten bunlar. Yani "elimizde kaldı, dağıtalım gitsin" gibi bir düşüncemiz yok. Bayide şu an satılan sayıyı dağıtamayacağımıza göre, depomuzda hangi dergiler varsa onlardan dağıtıyoruz. Hem ileride ilk sayılar daha değerli olur =)

Wrath of the Lich King gösterimi konusunda da, bu hafta çok aceleye geldi. Beta başlayalı 4 gün oldu zaten, gösterim olup olmayacağı kesinleşmesi de cuma sabahını buldu. Ancak her hafta bu gösterimi tekrarlamayı planlıyorum, önümüzdeki haftalarda daha efektif bir çözüm getirebiliriz.
Imbadin
Üye
yanıtladığın için te$ekkürler
Misafir
Resimler Ne Zaman Konulcak Acaba ?
Laçin
Üye
Arkadaşlar! bu hafta sonu yapılacak etkinlik muhteşem olacak. Gelen herkese Laçin adlı üye çıplak fotolarını imzalayıp verecekmiş. :P
homesick alienhomesick alien
Oyungezer
ben de gelicem yarın.. quake'te ezmek isteyen?

laçinin mesajından hemen sonra "oo gelirim o zaman" gibi atlamışım gibi anlaşılmasından korkuyorum bi tek =)
Misafir
@Laçin

Geliyorum hemen o.o

Kendi klavye mouse'umuzu getirirsek sorun olmaz değil mi ?

Olmaz gerçi. :D
hayalgezerhayalgezer
Üye
Laçin dedi:

Arkadaşlar! bu hafta sonu yapılacak etkinlik muhteşem olacak. Gelen herkese Laçin adlı üye çıplak fotolarını imzalayıp verecekmiş. :P

Laçin abi sırf o yüzden gelmiyorum bak :byebye:
Misafir
Buluşma aracılığı ile buraya da uğrayacağız inşallah ^^
discussioncontroller