Death Note 3 [Eski Topic]
Misafir
2. oyunu da sonlandırmış olduğumuz şu anlarda, 3. oyunun çok büyük değişiklikler içereceğini söylemekten mutluluk duyuyorum. =) 2. oyunda oyunun aslında ne kadar kompleks hamlelere izin verdiğini müthiş bir şekilde gösteren biricik Kira'mız enterproxy'yi yanıma yardımcı Shinigami olarak almış olmanın da gazıyla çok daha sağlam ve eğlenceli bir oyun hazırlayacağımıza inanıyorum. =) Yaptığımız beyin fırtınasında çok sağlam bazı kurallar bulduk, dahası için de toplantılar yapmaktayız. =) Eğer bir aksilik olmaz ise bu hafta için de kuralları kesinleştirip hemen ardından oyuna başlayabilitemiz bile var hatta. =)

Yalnız oyunun isminden de anlayacağınız üzere, bu Death Note'un önceki Death Note'lardan "çok farklı" olacağını söylemek istiyorum. 2. oyunun sonrasını konu alacak oyunda Kira kendi yeni dünya düzenini yaratmayı başarmış durumda ne de olsa ;) (Bu fikri verdiği için Fool Arcana'ya da kucak dolusu sevgilerimizi yolluyoruz ayrıca. =P)

Neyse, ben çok konuşmadan sizi enterproxy'nin hazırlamış olduğu "ufak" Death Note 3 teaserıyla baş başa bırakayım. =)

http://rapidshare.com/files/131213490/Death_Note_3_Teaser.wmv.html

Oyuncu kayıtları da başlamış olsun bu bahaneyle bu arada. =) Yalnız sizden ricam, eğer gerçekten oynamaya hevesliyseniz oyuna kayıt olmanız. Zira geçen 2 oyunda oyuna girip de oyunla hiç ilgilenmemiş bir çok kişi vardı malesef. O yüzden eğer gerçekten oynamaya niyetli ve kararlıysanız, ilgilenebilecekseniz kayıt olun lütfen. =)

[glow=red,2,300]ÇOK ÖNEMLİ NOT: LÜTFEN GERÇEKTEN OYUNA EMEK SARFETMEYİ VE OYUNA KATILIMDA BULUNMAYI PLANLIYORSANIZ BAŞVURU YAPIN. AKSİ TAKDİRDE YETERİNCE İLGİ GÖSTEREMEYECEKSENİZ YADA İLGİLENMEYECEKSENİZ LÜTFEN BAŞVURU YAPMAYIN.[/glow]

Oyuna Katılanlar;

• [li]Laçin[/li]
    [li]!sezen![/li]
    [li]Fool Arcana[/li]
    [li]deddo[/li]
    [li]Tanistlin[/li]
    [li]Lynx Lynx[/li]
    [li]Gabriel[/li]
    [li]Tyrael[/li]
    [li]nickmickyok[/li]
    [li][WT]Elessar[/li]
    [li]Çağlayan[/li]
    [li]Elegie[/li]
    [li]Glowel[/li]
    [li]a-smurf[/li]
    [li]Eärwen[/li]
    [li]Crow[/li]
    [li]Amras Phoenix[/li]
    [li]Hammerheart[/li]
    [li]Thyestes[/li]
    [li]RHun[/li]
    [li]Dual_Saber[/li]
    [li]Biohazard[/li]
    [li]Audiodragon[/li]
    [li]Zer0[/li]
    [li]Blight[/li]
    [li]bario[/li]
    [li]tasoli[/li]
    [li]Eärwen[/li]
    [li]FireMc[/li]

Laçin
Üye
Beni almazsan kafana kim düşsün?
Misafir
Anladın sen kim olduğunu... =p
[WT]Elessar
Üye
Sence... ?
Misafir
beni de alın bende oynicam
Fool Arcana
Üye
Ayrıca bundan sonra her hafta en azından bir rp yazmayan oyundan atılsın, boşu boşuna kalabalık oluyor listede, hatta bir topic açılsın oraya herkes deneme rpsini yazımı kuvvetli olan playerlar alınsın oyuna.
deddodeddo
Üye
Iıııııııııı, şey... Acaba?
Misafir

Ayrıca bundan sonra her hafta en azından bir rp yazmayan oyundan atılsın, boşu boşuna kalabalık oluyor listede.

Bakalım, onu bende istemiyorum gerçekten, o yüzden bir çözüm yolu bulacağız ona da artık. =)
[WT]Elessar
Üye
Bu arada ben birşey söyleyince kimse inanmamaya başladı; ilk oyunun yan etkisi oldu yani...

Şaka değil, yaşanmış hadiselerden yola çıkılmıştır...

Bu yüzden, bu oyunu, büyük bir ihtimalle kenardan izliyor olacağım...
hajimenodairinin
Üye
3. oyun çok bomba yeniliklerle geliyor, kurallar hazır. son bir gözden geçirme ve rollerin dağıtımından sonra kara defter bir kez daha öldürmeye başlayacak.. yepyeni bir dünyada!
Fool Arcana
Üye
ve çok özel bir timeskiple : D
discussioncontroller