Death Note 3 [Eski Topic]
Crow
Üye
Geçmiş olsun.
TyraelTyrael
Üye
Geçmiş olsun diyen&diyecek arkadaşlara toptan bir teşekkür edeyim, böyle teşekkür ederim diye ardarda mesaj atıp post kasmış gibi olmayayım.:)
nickmickyok
Üye
kuralları okudum.gerçekten güzel bir oyun olacağa benziyor.siviller de büyük önem kazanmış bu oyunda O.o.sabırsızlıkla bekliyorum :D
Laçin
Üye
Çok ama çok geçmiş olsun Tyrael. ^^
tasoli
Üye
katılmak için geçmi kaldım acabağa mümkünse bende katılmak istiyorum

ancak bir sorum var önceki oyunlara baktım sürekli japon isimleri vs. kullanılmış nerden çıkar bu japon isimleri japon isimleri olmazsa olurmu?

kafam karıştı harbiden
Zer0
Üye
İsimlerin Japonca olma zorunluluğu yok tabiki. Ve katılmak için geç kalmadın merak etme. =) Son başvuru günü yarın ne de olsa. =p

Ama katılmadan önce oyuna gerçekten ciddi şekilde vakit ayırıp oynayacağınıza emin olun lütfen. =)

(Ben Monthi =p)
Laçin
Üye
Pis diablo, çık zer0'nun içinden :jedi:

;D
hajimenodairinin
Üye
kayıtlar için son tarih bugün yani 26 temmuz cumartesi gecesi saat 00:00'dır. pazar günü monthi ile rolleri rastgele dağıtacak ve akşamında size bildireceğiz. pazartesi sabahı oyun başlıyor. ;)
tasoli
Üye
valla o zaman katılayım ama l falan gelirse becerebilirmiyim emin değilim özellikle önceki oyunlardaki kira ve l bukadar mükemmel oyun çıkarmışken ezilmek var :P

neyse katılalım bakalım yaz bitene kadar fazla sorun yaşamam zaman konusunda zaten :D
Eärwen
Üye
Başlayalım artık ya hadi :D
discussioncontroller