lareth
Üye
ya evet ben bu oyunu seviyorum sevilmiyecek gibi değil.ama nanosuit özelliklerini fazla kısıtlı tutulduğuna inanıyorum.
ben oyunu biraz predator filmlerindeki gibi oynamayı seviyorum.sürekli maximum hızda bir orda bir burda.bir yok olmuşsun sonra kampın diğer tarafındaki birini birden boğazında yakalayıp kuvvetlice diğerlerinin üstüne fırlatıyorsun,ne oldu ne bitti derken gelen takviye arabasının arkasına geçip aracı havaya uçuruyorsun.kamptaki terör sonunda son düşmana görünmeden yaklaşıp olabildiğince havaya fırlatıyorsun, yere düştüğünde artık delik deşik...

madem yeni savaşlar eski silahlarla olmaz.yeni silah dediğin böle olur.;-)
Mad Dok
Üye
Soru 1) Oyunum Türkçe benim, yeni aldım, kendi yama falan kurmadı buna 1.2 yamasını indirip kurmam gerekiyor mu?
Soru 2) Nano menüyü açarken oyun pause yapsın istiyorum ben, bir yolu var mı bunun?
sultan ısultan ı
Üye

Soru 1) Oyunum Türkçe benim, yeni aldım, kendi yama falan kurmadı buna 1.2 yamasını indirip kurmam gerekiyor mu?
Soru 2) Nano menüyü açarken oyun pause yapsın istiyorum ben, bir yolu var mı bunun?

-Yamalar daha rahat oynamanı saglıyor(performans)

www.crymod.com/filebase.php?sid=626a42826b0a05173a26e9df0af4bf74

-Nano da öyle bir sorun hatırlamıyorum
Nano giysi özellik tuşu olarak fare orta tuş/tekerlegi kullanıyordum . Hızlan oluyordu
Mad Dok
Üye
Oyundan kaç fps almakta olduğumu gösteren bir program vs var mı peki? Nasıl öğrenebilirim?

4x anti-alising ve her şey çok yüksek ayarda gayet akıcı şu anda, ama ara ara frame atlamaları olduğundan net fpsyi bir görmek istiyorum.
kayaalper
Üye

Oyundan kaç fps almakta olduğumu gösteren bir program vs var mı peki? Nasıl öğrenebilirim?

4x anti-alising ve her şey çok yüksek ayarda gayet akıcı şu anda, ama ara ara frame atlamaları olduğundan net fpsyi bir görmek istiyorum.

Fraps var.
e.S
Üye
Oyun içi bilgi için konsolda r_displayinfo 1 yazmak en iyi çözüm, fakat öncelikle con_restricted 0 olmalı.
He4r0xHe4r0x
Üye
Arkadaşlar steam versiyonunu türkçeye çevirme gibi bir şansımız var mı?

edit:Hallettim
SnakeSnake
Üye
PiranhaPiranha
Üye

merak ettim ha Türkçesi yayınlansaydı bakmak isterdim. sanırım Crysis'in orjinal Çizgiromanımış.. valla benim asıl içimde kalan, "BioShock: Rapture" written by John Shirley ismiyle bu Temmuzda yayınlanmış oyunun kitabıydı. BioShock hikayesini Rapture'un kuruluşunu anlatıyormuş. of super biz BioShock 3 yaparlar diye ordan beklerken kitabında anlatmışlar herşeyi daha ne. ülen asıl şunun Türkçesini basacaklardıki bir değil iki tane alırdım lan :D
echo69
Üye
Arkadaşlar bir sorum olacaktı; Ben Crysis'i orjinal almıştım ama DVD ile beraber şifresini de kaybettim. Yapabileceğim birşey var mı? NAsıl temin edebilirim Serial'imi?
discussioncontroller