Crysis - Oyungezer Forumlar
PISLIXPISLIX
Üye
Hem dvd, hem şifreyi kaybettiysen, EA accuna da işlemediysen yapılabilecek bir şey kalmamıştır...
echo69
Üye
EA account'u hatırlamıyorum ama Mycrysis idi galiba, bir yere kayıt olmuştum multiplayer oynamak için.
Benjamin Linus
Üye
İlk oyun güzeldi be.Atmosfer kurtarıyordu.
PiranhaPiranha
Üye
Bencede güzeldi. baya kişi tarafından yerden yere vuruldu edilmedik laf bırakılmadı ama yinede orjinali alınası bir oyundu, hem Crysis hem Warhead... Crysis 2 biraz yavan kalmış bir oyuna benziyordu ilk gördüğümde bende biraz garip karşıladım sanki bir olmamışlık hissi vardı. Hatta gittim Crysis ve Warhead'ı tekrar oynadım ilk oyunların kıymetini daha iyi anladım...

En çok anlam veremediğim şeyse, neden önceki oyunlar Steamda varken satılıyorken Crysis 2 Steamdan çekildi Origin diye şart koşuldu (cevap basit EA ve Origin inadı biliyoruz). madem Crysis 2'yi çekeceksin diğer oyunlarıda çek tam olsun. Madem ilk oyun Steamda var ee Crysis 2'de olsun ne var bunda?. hem Originden satılır hem Steamdan iki yerdende kazanırsın. EA bunu düşünemiyormu bilemiyorum, anlam veremedim bu Crysis 2'nin satış dışı bırakılmasına...
vampirkedi
Üye

Bencede güzeldi. baya kişi tarafından yerden yere vuruldu edilmedik laf bırakılmadı ama yinede orjinali alınası bir oyundu, hem Crysis hem Warhead... Crysis 2 biraz yavan kalmış bir oyuna benziyordu ilk gördüğümde bende biraz garip karşıladım sanki bir olmamışlık hissi vardı. Hatta gittim Crysis ve Warhead'ı tekrar oynadım ilk oyunların kıymetini daha iyi anladım...

En çok anlam veremediğim şeyse, neden önceki oyunlar Steamda varken satılıyorken Crysis 2 Steamdan çekildi Origin diye şart koşuldu (cevap basit EA ve Origin inadı biliyoruz). madem Crysis 2'yi çekeceksin diğer oyunlarıda çek tam olsun. Madem ilk oyun Steamda var ee Crysis 2'de olsun ne var bunda?. hem Originden satılır hem Steamdan iki yerdende kazanırsın. EA bunu düşünemiyormu bilemiyorum, anlam veremedim bu Crysis 2'nin satış dışı bırakılmasına...

Eski oyunları Steam'e koyarken Valve'la yaptığı anlaşmada geri çekme hakkı yoktur herhalde. Hem zaten satacağı kadar satmış oyunu çekse de pek bir şey farketmezdi.
PiranhaPiranha
Üye
Vampirkedi,
Hmm haklısın bak öyle olacağını düşünemedim. Valla Steam'lılar için bu EA ve Origin inadı çok fena olacak pahalıya patlayacak...
sanal180
Üye
Çıkarttım raftan oyunun kutusunu yüklemeye başladım acaba hala online oynayanı varmıdır.
PiranhaPiranha
Üye
Crysis 1 ve Warhead'ın SP kısmınıda iyi gider sanal180 ;) Tekrar yeniden oynanmaya değer bence... Mesela ben Crysis 2 çıktığında hemen daldım biraz ilerledim bıraktım pek canım istemedi. Sonra aklıma düştü, Crysis 1 ve Warhead'ı indirdim(Steam) kurdum tekrar baştan sona oynadım bitirdim helal olsun dedim özlemişimde. İyiki orj. almışım pişman etmedi. Crysis 2'den sonra benim için bu ilk Crysis'ler daha bir kıymetlendi.
e.S
Üye
Ama ne feci hile vardı... adam haritanın tepesine çıkıp seni duvar nesne demeden istediği şekilde vuruyordu. İkincisinin de altta kalır yanı yok hani duvarın içinden geçen uçan kaçan adamlar sağolsun
sanal180
Üye
Daha önce bitirememiştim sistemim kapanıyordu core bölümünden sonraki robotlarla(?) çarpışırken ama bu sefer bitirdim o son bölümü 2-3 saat kadar oynadım sanırım ne zor du yahu. Birde normal seviyede oynuyorum. :D
discussioncontroller