Crysis - Oyungezer Forumlar
RelentlessRelentless
Üye
Bunun eski teknoloji olduğu bayağı bayağı belli, mekanikler bile eski yav, o zoom ne öyle.
CaturdayCaturday
Üye
Loverman dedi:

Caturday dedi:

Crysis 2 de ağaçlara roket falan atınca taş kırılma efekti çıkıyordu.
Nereden nereye düştü adamlar.

Crysis 2 grafik olarak 1e koyuyor ama

Crysis 2 dandik bir oyun.
RelentlessRelentless
Üye
Bence Crysis serisinde kötü oyun yok, Crysis 2'yi bitirmedim format attığım sırada yarım kaldı ama %75'ini oynamıştım, bayağı da beğenmiştim.
COD falan oynayacağıma Crysis 2 oynarım daha iyi.

Ahım şahım bir FPS oyunu değil ama 100 üzerinden 75-85 arası bir not helalidir.

Beğenenler: Alternative, Piranha, Loverman

CaturdayCaturday
Üye

Bence Crysis serisinde kötü oyun yok, Crysis 2'yi bitirmedim format attığım sırada yarım kaldı ama %75'ini oynamıştım, bayağı da beğenmiştim.
COD falan oynayacağıma Crysis 2 oynarım daha iyi.

Ahım şahım bir FPS oyunu değil ama 100 üzerinden 75-85 arası bir not helalidir.

Crysis 2 teknoloji demosundan başka bir şey değildi bence.
Çevreyle etkileşimin sıfır olduğu,olabildiğince çizgisel bir oyun olarak kaldı aklımda.
Crysis warheadda en basitinden ağaçlar falan yıkılabiliyordu.Crysis 2de ilerle,adam vur,uzaylılar,uzaylı vur hey hey şeklinde ilerledi habire.
Benim görüşüm tabi.

Beğenenler: aztek, owleyes

aztek
Üye
Crysis 2 ağır tırt bir oyun
LovermanLoverman
Üye
Birdeki özgürlük yok ama epey gerebilen, müzikti grafikti sonuna kadar dayayan bir oyun. Call of Duty'lere ağır tırt dediğimiz bir yerde Crysis ortalma üstü kalıyor kusura bakmayın. Çok elitlik yapıyorsunuz.

Bioshock infinite'da da çevreyle etkileşim yok, çizgisel gidiyor. Ama oyunu beğendi herkes. Crysis serisinin hakkı yendi başka hiçbir şey değil. Şu haliyle benim aldığım zevk açısından Battlefield > Crysis > Cod
CaturdayCaturday
Üye
Loverman dedi:

Birdeki özgürlük yok ama epey gerebilen, müzikti grafikti sonuna kadar dayayan bir oyun. Call of Duty'lere ağır tırt dediğimiz bir yerde Crysis ortalma üstü kalıyor kusura bakmayın. Çok elitlik yapıyorsunuz.

Bioshock infinite'da da çevreyle etkileşim yok, çizgisel gidiyor. Ama oyunu beğendi herkes. Crysis serisinin hakkı yendi başka hiçbir şey değil. Şu haliyle benim aldığım zevk açısından Battlefield > Crysis > Cod

Ya demek istediğim Crysis 2'yi kat kat daha iyi bir oyun olarak sunabilirlerdi.
Potansiyelinin bu şekilde harcanmasına üzülüyorum.
hebelehoohebelehoo
Üye
Lover sen de bütün Cod'ları bir tutma. Sekizyüz tane Cod var sonuçta. MW1'in üstüne henüz çıkılmadı bu kategoride bence.
LovermanLoverman
Üye
Cod diyince son cod oyunları işte.

Bence Black Ops serisi de güzeldi ayrıca. Epey iyiydi.
aztek
Üye
Loverman dedi:

Anlamamışsın ki. Crysis 1'e bayılıyorum ben. Zira 3'de çok kötü değildi ama 2 tırt ötesi.

Loverman dedi:

Cod diyince son cod oyunları işte.

Bence Black Ops serisi de güzeldi ayrıca. Epey iyiydi.

BOPS 2? İyiydi? Keşke oynamasaydım. Güzelim ilk oyun anca bu kadar kötü devam ettirilebilirdi.
discussioncontroller