Alacakaranlık Kuşağı Saatleri
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Maybe one day...
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Gözlerim kuru, gözlerim yaşlı. Başım ağrıyor. Şefkatli ellerin nerede şimdi anne?

Boğuluyorum. Su altında değil, havanın içerisinde. Burnumdan çektiğim hava dolmuyor ciğerlerime, ciğerlerim sıkışıyor, nefes almanın önemini anlıyorum, boğuluyorum. Hep yanında olacağız diyenler neredesiniz?

Demirden bir pençe, ucu sivri bir sopa. Pençe yüreğimi sıkıyor, kalp atışlarım hızlanıyor, tansiyonum yükseliyor, başım dönüyor, dünya ayaklarımın altında ucuna takıldığım bir halı gibi kıvrılıyor. Sopa iki kürek kemiğimin tam ortasını dürtüyor. Sırtım acıyor. Seni daima seveceğim diyen sahte maskeler takınmış sesler , nerelerdesiniz?

Ağzım kuruyor. Dilimi kıpırdatamıyorum. Boğazım kuruyor. Midem büzülüyor, bir avuç yuttuğum kumla. Suya hasret, suya ihtiyaç yok. Uzaktan hoş gelen sesinle neresindesin bu çölün?

Sancılar, ağrılar, kıvranmalar, hasta yatağında son nefesini vermek üzere olan zatı muhremenin gördüğü heyulalar. Son nefes, en tatlı nefes, uyurken yalnızsındır, uyanınca kalabalıklar arasında kaybedersin benliği. Nereye kayboldunuz benim korkunç maskelerim?

Bir yudum zehir, bir yudum kanda karışır. Zerk eder vücudun en ücra köşelerine. Ya süründürür, ya da tatlı bir uykuyla gelir. Ölümün ılık nefesi sadece son anda hissedilmez.

Çiviler saplanıyor alnıma, çiviler saplanıyor gözlerimin arkasına, çiviler saplanıyor ben diriyken konulan tabutuma. Ama nedir bu başka sesler, kim var orada, ölmedim daha neden gömüyorsunuz beni. Sorularıma cevap olan kahkalar, kaynağınız ne sizin?

Gece yarısından sonra gelen buhran içerisindeki saçmalamalar no. 1
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Bloggerin iki gündür erişilememesi nedeniyle, neoxolmis.blogspot'u bir kaç günlüğüne (blogger gelene kadar işte) buraya taşımaya karar verdim. Oraya yazdığım son yazıyı (ki dün geceydi galiba ) hatırlayabilsem bu amacımda daha başarılı olurdum gibime gelio (şike olmazsa kesin yenerdim olm aşsdlkadfas ne alakaysa)

Dün gece uyuyana kadar kendi kendimle geyik yaptım. Yaptım eet. Arada yapıyorum bunu ben, konuşacak kimse olmadığı zaman bu saatlerce sürüyor o ayrı mesele, sonra uyuyakalmışım geyikte bitmiş. Bak şimdi kafamda gezen binbir türlü tilkiye ayıp oldu lan :( Bi ara özür dilemem lazım, şu saatlerde gribal enfeksiyonun ateşi çıkartma ve üşüme hissiyle dolup taştığım için beynimin içindeki derin kovuklara çekildiler işte (kovuk kuytu nese işte (oha beynimde kuytu var)

Neyse lan ne diyodum, hah, şimdi ben böyle kendi kendim ve diğer kendimle geyik çevirirken aklıma şey geldi, random harflerle gülme var ya asaljsdşaskflşs bu misal, bu gerçek hayattada güleceğimiz bişe olduğu zaman ekrandan altyazı olarak geçse süfer olurdu ya, hahaha gülcez diye kendimizi kasıyoruz bence, hem ben gülerken tıkanıyorum, nefes alamıyorum, yüzüm falan morarıyo böyle acayip bişe oluo, asdlşasfkşlasd ise ne kolay, güldü geçti, tıkanma yok, morarma falan yok. adlşasjfas grib beynine vurmuş diyeleri fururum!

O değilde dün gidip gelip banyodaki aynaya bakıyorum. Gözlerim altı kızarmış böyle. Hani insan ağlayınca gözleri kızarır ya ondan değilde, sanki ne bileyim bende anlam veremedim niye kızardığını, çok soğukta kalmış gibi bi halim vardı yalnız. Surat bembeyaz kesilmiş, gözlerin altı kızarmış, aynada ki aksimin supernatural sezon bilmem kaç bölüm bilmemkaçta ki gibi saldıracağını sandım bi an. Aaaa dur lan bıladi meri demedim ki ben adlkasfkşasd.

Bir kaç saat önce uykumun derinliklerinde cirit atarken gördüğüm bir kaç şeyden söz edeyim. Kısır gördüm lan. Öyle böyle değil, koca bi leğen dolusu, hoş yiyemeden uyandım o ayrı mesele. Sonra ıspanaklı börek, kek, DOLMA LAN DOLMA. yaprak sarması gördüm. Koca bi tencereyi kucağıma almış hapur hupur götürüyordum dolmaları. Gerçi rüyamda yaprak sarması görmemin bir nedenide, yatmadan bir kaç saat önce annemle mutfakta yaptığımız konuşma olabilir

-Anne, bayramda yapcanız mı dolma?
+Yapmayı düşünüyorum eet yapcaz.
- Oo süper (içses: iyi lan aç kalmıcam bayramda o zaman)

İçsesin onu demesinin nedenini anlatayım. şimdi bizim sülalede baya büyük var, annemle babam bayram boyu onları gezerler, dolayısıyla evde durmazlar, dolayısıyla evde yemek  olmaz. Kaç bayram böyle acı çektiğimi bilirim.

Yiğenle acayip muhabbetlerim oluo gerçi. nese dur sonra yazarım onuda. aklsdşakjsfasd 2 yaşıdnaki çocukla ciddi ciddi oturup artık konuşması gerektiğini, böyle yarım yamalak ve çoğunlukla anlaşılmayan kelimeler çıkarmaya çalışmasının bi işe yaramayacağını söylüyorum. Çocuk suratıma bakıo, sonra aa televizyonda ne var  bak dediğimde (ki trt çocuk açık oluo) baak baakk baakkk diye tekrar ediyo. Bi kere dedim yarım saat boyunca bak dedi, kafayı yiyodum, sonra gittim yanaklarını ısırdım geçti aklsdaslfklasdl.

Edit: okuyun ya :( boşuna mı yazdım o kadar karakteri ben, parmacıklarıma yasık deil mi adsklşagjasd Türkçe karakterlerle ilgili sorunlarımı diğer bir yazıda anlatçam, esen kalın, salıncakta sallanın asldşasf.
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Salıncağa sığamıyorum ben biliyor musun? :'(
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Eöö Sercan, anam büyük salıncaklarda oluo ya ._. Birazdan flood yapcam bu konuya kusura kalmazsınız artıkın.

Edit: İnternetin gitmesi yüzünden hayvan gibi yazdığım yazı uçtu. Yazamıcam bi daha.
Alta edit: Yaptılar, ertesi günde bitti işte.
apocalypse
Üye
Yaptı mı sizinkiler dolmayı Neoxolmis :)
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Aşırı derecede romantik bir insanı duygusuzlaştıranlar utansın.

Vaktim olduğunda devamı gelcek bunun.
worm
Üye
Gecenin karanlığının en en tepe noktasında dışarda çiseleyen yağmura aldırmadan son bir sigara için serinleme bahanesini de ekleyerek soluğu dışarıda alırsın. Islak toprağa yalın ayak ile basıp parmak arasına giren bir kaç küçük taş parçasının verdiği rahatsızlığa aldırmadan biraz ilerlersin. Sessizliğin ürkütücülüğü rahatsız edici ama serinliğin verdiği rahatlama daha da ağır basıyor. Nerdeyse yarısını kül ettiğin sigarandan bir duman daha çekip aniden ensenden gelen ılık buhar dalgasıyla irkiliyorsun. Çözülen dizine biraz daha daha kuvvet verip sebebini görmek istediğin arka tarafa ani bir dönüş yapıyorsun. 15 dk önce 95 mouse ve 23 klavye darbesiyle yere serdiğin musibet lanet önünde intikam için gözlerini üzerine doğrultmuş, alaycı bir tebessüm ile parçalamak için yüzüne bakıyor. Gördüklerinin hayal olduğunu düşünmene fırsat vermeden kafanı bedeninden ayırıyor. Bedenin yere yığılırken ! GAME OVER... Hangisinin oyun hangisinin gerçek olduğunu bilmediğin dünyaya hoş geldin.(Try Again) Loading... :)
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Gerçek dünya ile oyunun arasındaki sınır belirgin bence. Birinde sadece tek ölüm var, diğerinde ise alabildiğine ölüp dirilebiliyorsun :) b
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
çok pis karıştırcam burayı, perşembeyi bekleyin <.<</font>
discussioncontroller