En Sevdiğiniz Oyun Videosu
Misafir
Monthius vermiş benim cevabımı. Tayröeöraere
Misafir
Darkfall Online ve Ragnarok Online(Fan videoları)ını çok seviyorum bende hep izlerim.
QpaxQpax
Üye
Aven dedi:

Darkfall Online ve Ragnarok Online(Fan videoları)ını çok seviyorum bende hep izlerim.

Ragnarok Online?Hangisi ama mesela^^?
RO ile ilgili bir çok video var^^Benim favorilerimden birisi ise Love Forever adlı şarkı için çekilmiş fan videodur*o*'Ayrıca bu şarkıda favori şarkılarımdan biridir i-pod'umda^^

Misafir
Bende H.I.M. Baby join me in death ile çekilen videosunu çok seviyorum.Çok duygusal :)
buda videosu
Misafir
http://inevitablehappyending.blogspot.com/2007/05/state-of-emergency-how-beautiful-to-be.html

youtube'da bir daha aratmaya üşendim. Girmişken bloga falan da bakarsınız belki ne bileyim.
Leader
Üye
Haze'in bir trailer vardı, güzeldi.
QpaxQpax
Üye

Bende H.I.M. Baby join me in death ile çekilen videosunu çok seviyorum.Çok duygusal
buda videosu

Ah biliyorum bu video'yu^^Çok güzel kurgulanmış ve gerçektende çok duygusal*o*'
Bu arada ben RO ile ilgili diğer favori video'mu vermeyi unuttum-o-'
Bu oyunun sountrackelerinden biri olan ve Byalan Island'ta çalan "Be nice'n easy" BGM'si ile yapılmış güzel bir animasyon.Kısa ve hoş bir hikaye zaten parçaya söyliyecek sözüm yok çünkü oyun içindeki en hoş BGM'lerden biri^^

Misafir
Qpax dedi:

Ah biliyorum bu video'yu^^Çok güzel kurgulanmış ve gerçektende çok duygusal*o*'
Bu arada ben RO ile ilgili diğer favori video'mu vermeyi unuttum-o-'
Bu oyunun sountrackelerinden biri olan ve Byalan Island'ta çalan "Be nice'n easy" BGM'si ile yapılmış güzel bir animasyon.Kısa ve hoş bir hikaye zaten parçaya söyliyecek sözüm yok çünkü oyun içindeki en hoş BGM'lerden biri^^

Güzel bir video mayanın ölüşü çok komik geldi.Ben bide şunu izlerdim,uzun biraz ama hikayesi çok güzel.

Konunun adını en sevdiğiniz RO videoları diye değiştirmek lazım. :D
Misafir
RYO ların müzikleri de videoları da gerçekten çok güzel oluyor.
FireMcFireMc
Üye
Guild Wars'un çıkmadan önceki videosu vardı. O çok hoşuma gitmişti.
discussioncontroller