Death Note 3: New World Order [6. HAMLE SONU PERŞEMBE 23:00]
Zer0
Üye
Eärwen dedi:

Sayıları ikili gruplar halinde ayırıp ingiliz alfabesine göre karşılıklarını bul. Ardından A=Z B=Y C=X D=W E=V F=U G=T H=S I=R J=Q K=P L=O M=N(ingiliz alfabesine göre) şeklinde düzenle ve Kira'nın bulması için yazdığım mesaj ortaya çıksın. :D

Benim de rplerimde Kira'nın beni bulması için ufak çağrılar vardı. Sayıların olduğu rpde Nate isimli bi npc kullanmamın nedeni de Nate River(Near)dan çağrışım sağlayıp L tarafıyla ilgili herhangi bir şey yakalamaktı.

Karşılıkları bulmuştum dediğim gibi ama harfleri bu şekilde değiştirmek aklıma gelmemişti :P Harfler saçmalayınca başka anlamları var falan demiştim ama ingilizce alfabeyi iyi tutturmuşum, en büyük sayının 26 olması büyük ipucu oldu o konuda :P
Eärwen
Üye
Zer0 dedi:

Karşılıkları bulmuştum dediğim gibi ama harfleri bu şekilde değiştirmek aklıma gelmemişti :P Harfler saçmalayınca başka anlamları var falan demiştim ama ingilizce alfabeyi iyi tutturmuşum, en büyük sayının 26 olması büyük ipucu oldu o konuda :P

O şifreyi hazırlayana kadar canım çıktı benim :D
Bu arada Amras'a bi kere daha teşekkür etmek istiyorum. Ona cp yaptığım sahte pmler sayesinde kurtuldum.(Tyrael'in pmleri) Bu sayede Kira'nın ona olan azıcık güveni de yok olmuş oldu. :D
Crow
Üye
Earwen Da Vinci's Codu'u okudun mu?
Eärwen
Üye
Crow dedi:

Earwen Da Vinci's Codu'u okudun mu?

Evet
deddodeddo
Üye
6. hamle sonu perşembe diyor. Bakalım ne olacak? :D :D
Misafir