Oyungezer Tişörtleri vs.
Dark Templar
Üye
evet belki çok erken ama bence olmalı en kısa zamanda.eğer dergiden grafikerler şöyle güzel bir(kaç) tasarım çıkarsa ve siteye koysa isteyenler olarak biz gidip bastırsak ve gururla sokağa çıksak.artık Level Tşörtünü giyemez oldum ben(gerçi kış da geliyor giymem yaza kadar)
onun yerine bir oyungezer uzunkollusu giymeyi çok isterim,hayko cepkin konserinden sonra almak zorunda kaldığım(kafa salla,zıpla,hopla,bağır,şarkı söyle,su gibi olmuştum) bir uzunkollum var.baskısız siyah.onun üstüne şöyle güzel bir oyungezer baskısı yapsam süper olur.hem sokaklara taşar reklam :byebye: :byebye:
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
İsteriz,isteriz,isteriz,ist.....
Misafir
Kesinlikle gerkiyor! Giyip gezeriz sokakta.
Mert
Üye
Kesinlikle isteriz.
the Prestige
Üye
nasıl yani, yazıcıdan bastırıp "t-şörte resim basılır" yazan yerde mi bastırcaz_? derginin geleceği kesinleştikten sonra, LEVEL da olduğu gibi üye olanlara verilen tişörtlerden olsa iyi olur. sen de uzun kollu poların veya benzeri bi şeyin içine giyersin kışın. ;)

not: aslına bakarsanız ingilizce kelimelerin türkçe okunuşlarını dilimize geçirip sonra da," bu zaten türkçeye girmiş" diyerek kullanılmasından nefret ederim. gerçi artık tişört için geç kaldık. önümüzdeki kelimeleri kurtaralım en azından. son günlerde de bi "destinasyon" tutturmuşlar, öyle gidiyor. bi de kızma ama t-şört biraz abzürd olmuş. ya tişörttür ya t-shirt. ya ben kendimi avutuyorum.
Tanus
Üye
yahu LEVEL t-shirt ünü yeni aldık ama tabi ki süper olur LEVEL tişörtü giyince biri yanıma gelip sen de mi bizdensin demişti hala unutmam:D
Dark Templar
Üye

not: aslına bakarsanız ingilizce kelimelerin türkçe okunuşlarını dilimize geçirip sonra da," bu zaten türkçeye girmiş" diyerek kullanılmasından nefret ederim. gerçi artık tişört için geç kaldık. önümüzdeki kelimeleri kurtaralım en azından. son günlerde de bi "destinasyon" tutturmuşlar, öyle gidiyor. bi de kızma ama t-şört biraz abzürd olmuş. ya tişörttür ya t-shirt. ya ben kendimi avutuyorum.

evet aslında haklısın.dün nasıl yazacağım konusunda çok kafa yordum ama TDK'ya bakmak aklıma gelmedi.düzeltebiliyorsam yapacağım şimdi.
the Prestige
Üye
önemli değil. düzeltmesen de olur. ben sadece söylemek istedim.
freebard
Üye
Evet olsun ama mümkünse daha Level'ınkine göre yaratıcı ve kaliteli olsun..
forsharoth
Üye
bence de olmalı,hemde üstünde şöyle şirin bi goyunlusundan!
ama arkadaşlar daha çok erken bunları tartışmak için
Proper
Üye
Olursa da böyle orjinal bir şey olsun, rengi,böyle düz bir logo falan olmasın bence.
discussioncontroller