Sapphire Summer Games 6. Hafta
akara
Üye
Dıt dıt dıt dııı dııı dııııt dıı dııı dıııııt!!!

Bu haftaki temamız (02 Ağustos) hepimizin hayranı olduğu, yüzlerce kez filmlerini izlesek onlarca kez oyunlarını bitirsek de bıkmadığımız, dvdlerini almak uğruna cebimizdeki son parayı gözümüzü kırpmadan harcadığımız Star Wars! (hangimiz, hayatımızın boyunca en az bir kez elimize floresan alarak ciyuuuv ciyuuuv diye tuhaf sesler çıkarmadık ki)

Bu hafta elimizde lightsaberlar, üzerimizde jedi robelar, monitörlerimizde Star Wars oyunları hep beraber Adeks'teyiz. Siz de Star Wars hayranıysanız yerinizi şimdiden ayırtın, zira çok büyük sürprizlerimiz olabilir. 
KATLIAMCI
Üye
jedi knight mı acep swbf2 mi onlarda olur gelirim yok bu hafta gelemem

arkadaş ayvalıga gidiyo onla takılcam şansa bak bidaki sefere artık.
a_smurfa_smurf
Üye
KATLIAMCI dedi:

jedi knight mı acep swbf2 mi onlarda olur gelirim yok bu hafta gelemem

arkadaş ayvalıga gidiyo onla takılcam şansa bak bidaki sefere artık.

Tüm SW oyunları olacak haftaya
KATLIAMCI
Üye
a-smurf dedi:

Tüm SW oyunları olacak haftaya

yapma yaw gitti bu haftaya sw bitircenizmi tek haftada bitirmein  :jedi:
Misafir
işte budur saatler kaldı ekiple sabahladık heyecanla beklemedeyiz bari uyuyalımda güç toplayalım uyarmadı demeyin çalışın gelin :D
manager80manager80
Üye
Dünkü SSG gerçekten güzel geçti benim için.Gerçi Battlefield 2'de öldürmek için pek düşman bulamadığımdan sıkıldım oyundan.Ama Cod4 ve Q4 turnuvalarından çok eğlendiğimi söylemek istiyorum.Q4'te bir ara bir turun sonlarında 4.'cüydüm en son ama hediye kazanabilecek puan tutturamadım sanırım :D Olsun ben Tuğbek Abi'den birkaç frag aldımya o bana yeter.Gerçi bir kere sanırım arkadan saldırmıştım Tuğbek Abi'ye,tam böyle başka düşmanlarla kapışırken kalleşçe bir saldırı yaptım ;D Pişman değilim tabi gene karşıma çıksın gene yaparım ^^ Uzakta oturduğumdan dolayı ElvenArcher ile birlikte erken kalkmak zorunda kaldık.Damla Abla "Daha ekran kartı için turnuva yapacaktık?"dedi ama yolumun uzun olduğunu söyleyip mekandan ayrıldım :(
discussioncontroller