Harry Potter
Misafir
Eveeet merakla beklenen Harry Potter serisinin son kitabı 9 ekimde Türkçe olarak piyasaya çıkıyor. Bu bahane ilede Harry Potter konusunu açmış olayım bari  :D
StarfreedoM
Üye
Evet, aşırı bir merakla beklemekteyim. Tek bir spoiler bile okumamak için çok kastım ve başardım. Şu an son kitap hakkında hiç birşey bilmiyorum. Heyecan var.
Kadirlac
Üye
okuyan biri bana söylesin çünkü kendimce sebeplerimle başından beri zevkle okuduğum Harry Potter serisini artık okumamaya karar verdim.
Misafir
İngilizcesini okuyanlar 1 hafta falan mesaj atmasalar yada bir spoiler falan yazmasalar müteşekkir oluruz.
Misafir
Kaldirlac: Zaten 7 kitaplık bir serinin 6 kitabını okuyup son kitabını okumamana sebep olan şey nedir?  ;D

Ekim sonu biliyordum ben de şaka maka üç gün kalmış büyük güne, mutluyuz  :D Ayrıca ismi lazım değil bazıları kitabı aylar önce okuyup bitirmiş durumda, kahrolsun adam gibi ingilizce bilmemek diyorum...

Edit: Neyse kader diyelim o zaman, ama ileride olur da okuma fırsatı bulursan, kaçırma :)
Kadirlac
Üye
bana kalsın :)

ama bu sebep içten içe nefret etmeme sebep oluyor Harry Potter dan  ;)
TodzaTodza
Üye
Sabah gazetesinin salak yazarları son kitabın sonunu yazmışlardı gazetede fitil oldum,ingilizcesi elime geçti bir okuyayım ayrıntılı yorumlarımı yazarım bir ara.
Proper
Üye

Sabah gazetesinin salak yazarları son kitabın sonunu yazmışlardı gazetede fitil oldum,ingilizcesi elime geçti bir okuyayım ayrıntılı yorumlarımı yazarım bir ara.

Onu ben de gördüm, ama gazeteye de ''spoiler'' yazacak değiller ya^^
the Prestige
Üye
6. kitabın bütün keyfininin içine melez prensin snape olduğunu söyleyen bi arkadaşım etmişti. umarım bu sefer de böyle bir şey olmaz
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
LathspeLL
Üye
7. Kitap serideki favori kitabım. Bundan evvel en sevdiğim 5. kitaptı (ootp). Zaten "okuyun" diye önerme yapmama gerek yok çünkü 6 kitabıda okuyan bunuda okuyacak, eli mahkum :).
discussioncontroller