Harry Potter
BenjaminBenjamin
Üye
Bir de şu zamanda geriye gidip Şahgaga'yı kurtarma komedisi var. Madem bu ladar kolaydı Dumbledore abi gidip Harry'nin annesi ve babasını niye kurtarmadı, unuttu mu yoksa?
RedBeardRedBeard
Üye
Lan çoğu kişinin çocukluk anılarını niye skip atıyorsunuz... :(

Beğenenler: MAVİSAKAL

__skytalker____skytalker__
Üye
Ana karakteri koca evrendeki en bayık ve mal karakter olan kitabı sayfalarca neden tartışıyorsunuz arkadaşlar?

Flash'ın şimşek rengi gibi daha önemli konular tartışmalıyız.
GunGun
Üye
Bu başlık otizmimi doğru yerden kaşıdığı için cevap veriyorum.

Benjamin dedi:

Bir de şu zamanda geriye gidip Şahgaga'yı kurtarma komedisi var. Madem bu ladar kolaydı Dumbledore abi gidip Harry'nin annesi ve babasını niye kurtarmadı, unuttu mu yoksa?

Time turnerlarla öyle zamanda oynama yapamıyorsun. Azkaban Tutsağı'nda Harry daha geçmişe gitmeden kendini kurtardığını görüyor mesela. Çünkü zaten oldu o.

@__skytalker__
HP'de robot yok diye yapıyon bunları biliyorum.

Beğenenler: __skytalker__

AstusAstus
Üye

Ana karakteri koca evrendeki en bayık ve mal karakter olan kitabı sayfalarca neden tartışıyorsunuz arkadaşlar?

Flash'ın şimşek rengi gibi daha önemli konular tartışmalıyız.

wut

tetiklenmemeliyim...

__skytalker____skytalker__
Üye
Bir mech bin büyücüyü yok eder kardeşim. Harry Potter ve Mech'lerin Yükselişi. Hımmmm yükseldim.

Ayrıca lafımın arkasındayım. HP mal bir herif. Kullandığı büyülerin %95'i expelliarmus olan bir adamın nesi iyi olabilirki. Wow süper yetenek, wonder boy diye gezdi bütün kitaplarda ama gösterecek birşey yok adeta, sade cesur. Hep birilerinin yardımı ile birşeyler yapan malın teki.

Beğenenler: Type_Tridoron

CaturdayCaturday
Üye
Arkadaşlar siz herhalde Harry Potter Lanetli Çocuğu okumamışsınız, abartmıyorum sinirden kendinizi becerirsiniz, Gun fanboyluğu bırakıp haripotıra benzeyen insanları avlamaya başlar.

Beğenenler: Gun

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
fanfic değil mi zaten o
SamsonSamson
Üye

fanfic değil mi zaten o

Harry Potter serisinin kendi koca bir fanfic değil mi zaten?

Beğenenler: Caturday

GunGun
Üye
Caturday dedi:

Arkadaşlar siz herhalde Harry Potter Lanetli Çocuğu okumamışsınız, abartmıyorum sinirden kendinizi becerirsiniz, Gun fanboyluğu bırakıp haripotıra benzeyen insanları avlamaya başlar.

Fandom olarak yokmuş gibi davranıyoruz.

discussioncontroller